Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Lázár János...

Mi a véleményetek Lázár János életrajzi videójáról?

Figyelt kérdés

Itt elmondja, hogy hogy jutott el idáig.


https://www.youtube.com/watch?v=FC2aK4TePh8



2018. márc. 20. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Akinek nincs semmije az annyit is ér.
2018. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az egy kiragadott mondat, aminek az a lényege, hogy aki nem tesz le semmit egész életében az asztalra, csak mondjuk eltartatja magát az annyit is ér.


Tőlem távol áll a fidesz, de Lázár Jánost kedvelem, becsülöm benne, hogy szép fokozatosan, valódi befektetett munkával küzdötte fel magát oda, ahol van. Nem úgy mint a többiek körülötte. Eléggé el is üt az átlag fideszes politikusoktól.

2018. márc. 20. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Aki egy 10 éves gyerek nevére íratja a házát, az nekem semmivel tűnik különbnek.


Ezen kívül én kicsit sokkalom a tulajdonát, tudtommal ennyire nem fizetnek jól még a minisztereknek sem.

2018. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen felül a londoni hoteles eset óta az a gyanúm, hogy komoly gondjai vannak a magyar nyelvvel is.
2018. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én nevemre is írattak ingatlant a szüleim. Nem tudom, miért olyan nagy baj ez.
2018. márc. 20. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Ln szüleim is írtak a nevemre ingatlant, ugyanis, ha felnövök az enyém lesz.


A miniszteri fizetés tudtommal havi 1 millió egyszázezer. Ezen kívül még lehet vállalkozása, lakás, telek kiadás stb. Én nem sokallom a vagyonát. Mármint az igazi vagyonát, nem amit a 444 neki tulajdonít, de csak annyit mer írni, hogy "Lázár Jánoshoz köthető",így próbálják azt sugallni, hogy az övé. Ha elírnék, hogy az övé simán perelhetné őket és nyerne.

Ez a hozzá köthető meg....bármire le lehet írni és nem tudsz perelni. Nekem pl az utcámban lakik egy milliárdos és egy suliba jártam a fiával. Ilyen mód máris "hozzám köthető" a cégük. A srác a barátom, a vállalkozó az apja, az övé a cég. Ezen a vonalon "hozzám lehet kötni" a milliárdos vállalkozást,mégse az enyém.

2018. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyen igazatok és jó szórakozást hozzá.
2018. márc. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!