Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan párt aki be akarja...

Van olyan párt aki be akarja tiltani a szóját?

Figyelt kérdés

Mind az emberi mind az állati fogyasztást betiltani.

Szinte nem lehet olyan ételt találni sajnos amiben nincs szója, pedig szinte semmire nem jó sőt kifejezetten egészségtelen



2018. márc. 17. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan van amelyik a szojasszabadsag ellen van, ez a fidesz!
2018. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

MKKP nak ajánljad ők szeretnek viccekkel kampányolni.


De ha javasolhatok akkor a hónapos retket is tiltalssuk be.

2018. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:

A szója csak akkor baj ha olyasmiben van amiben qrvára semmi helye. :D + A vásárló felelőssége is, hogy mit vesz.


26F

2018. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

És akkor egészen véletlenül nem az élelmiszer-jogszabályokon kellene változtatni, nagyon okos barátom?

Nem kell betiltani a szóját, elég lenne jogilag tiltani, hogy pl. egy baromfi virsli neveztű termék btw 80% szóját tartalmazzon.

Egyébként meg baromi érdekes, én csupa olyan ételt eszem, amiben nincs hozzáadott szója. Nem veszek vacak virsliket, meg szalámikat, májkrémeket stb.

Az pedig hülyeség, hogy egészségtelen, okosodj kicsit, ne higgy el mindent, amit idióta oldalakon olvasol.

10 évig voltam vega, rengeteg szóját/tofut ettem (eszem is), tök jól vagyok, köszi. Az megint más kérdés, hogy milyen eredetű és minőségű szójával etetik pl. azokat a haszonállatokat, amelyek húsát 500 Ft/kg-ért veszed le a hűtőpultról.

2018. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!