Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mit jelent a nemzet?

Nektek mit jelent a nemzet?

Figyelt kérdés
Én tisztelgek őseink előtt akik vérüket ontották azért, hogy én most itt legyek.
2018. márc. 16. 02:39
1 2
 11/15 Salx Narval ***** válasza:
50-elmúltam de én még az vagyok.:D
2018. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jelent!

Annyi viszont bizonyos, hogy a legkevésbé azt, amit a legfőbb hangoztatói mondanak róla. Sőt, ha én a nemzet nevében azt tenném, amit legfőbb hangoztatói, akkor percenként kéne tükör elé állnom, hogy szembeköpjem magam.

Továbbá az is bizonyos, hogy aki ma a nemzet érdeke szerint gondolkodik és tesz, azt rövid úton elintézik, meggyalázzák, kiforgatják, nemzetgyalázónak kiáltják ki a mai kurzus szószólói.

2018. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jéé egy lepontozós topik: Beszállok!
2018. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előre a 0%-ig! :D
2018. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nemzeti Focializmus!


Osszd meg és uralkodj!


Kevés fizetés, magas árak, jövőkép rombolás, rasszistának hívjuk, aki hisz valamiben, szándékosan nem tanítjuk magyarul kommunikálni magyar órán a diákokat, az egyetem elveszi az órára járással az időt a tanulástól.


Ezeket jelenti a nemzet.

2018. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!