Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem találom a politikai...

Nem találom a politikai hovatartozásomat! Melyik birka seregbe kellene beállnom? Valami tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet:

Nem vagyok elégedett Magyarországgal. Nem vagyok elégedett a bérekkel. Viszont azt is tudom, hogy a bérunió egy hülyeség, és hogy semmi nem fog megvalósulni belőle.

Nem vagyok elégedett az egészségüggyel, viszont hála istennek még fiatal vagyok és ez engem még nem érint. Akiket érint, azoknak biztos szörnyű.

Nem vagyok elégedett az oktatással, ez engem nagyon is érint, de olyan szakmát tanulok amit internetről is meg lehet tanulni angol nyelven, így hát siránkozás helyett inkább fejlesztem saját magam onnan, minthogy várjam a sült galambot a magyar oktatástól.

Az adórendszerrel elégedett vagyok olyan szempontból, hogy egykulcsos, viszont nagyon magasak az adók egyébként.

A bevándorlás politikával elégedett lennék, leszámítva a letelepedési kötvényeket és a titkos betelepítéseket és az ebből adódó kétszínűséget. Viszont azt is tudom, hogy a Jobbik és szerintem a legtöbb ellenzési párt sem bontaná le a kerítést, nincsenek "Soros ügynökei", meg szerintem Soros-terv sem létezik. Azt is tudom, hogy egyébként nem vagyunk célország, tehát alapból sem jönne ide senki, tehát ez az egész migrációs téma nálunk irreleváns.

Elégedetlen vagyok a lakáshelyzettel, szerintem nem a CSOK és a családi támogatások lenne a megoldás, hanem állami bérlakások építése, amit olcsón lehetne bérelni, ami Jobbikos javaslat, viszont azt is tudom, hogy ez sem lehetne így csettintésre megvalósítani, ahogy azt Vona elképzeli.

A korrupciós ügyek felháborítanak, de már megszoktam, egyszerűen nincs olyan, hogy a politikusok nem lopnak, szerintem az ellenzék is lopna ha hatalomra kerülne.


Most mi legyen? Melyik hazugságban higgyek? Melyik birka táborba álljak be és miért? Kezdjek el Soros-ozni és gyűlölni a migránsokat, akik nincsenek is itt és nem is ide jönnek, vagy kezdjek el Béruniót szajkózni és az EU-t hibáztatni a Kelet-Európai bérekért? Mindkettő hülyeség és értelmetlen, de melyiket válasszam? Vagy inkább forduljak a baloldal felé, akik azt sem tudják mit akarnak, így nem is igazán lenne miben hinnem?



2018. márc. 15. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Lépj be a Kommunista Ifjúsági Szövetségbe!

Szovjet megfelelője a KOMSZOMOL.

2018. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alakíts saját pártot és hirdesd az igét. Ha sok embert sikerül meggyőznöd nyert ügyed van. A birkákkal meg vigyázz!
2018. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Maradj legalább a jobboldalon!
2018. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell beállni egyik táborba se. De ha esetleg úgy érzed, hogy valamelyik támogatható ügyet karolt fel, akkor támogasd abban az ügyben azt a tábort.
2018. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 meszike91 ***** válasza:
56%

Nagyából én is úgy vagyok, mint te.


Én a jobbik táborába álltam be. A béruniót ők se úgy gondolják hogy egy csettintés és kész, de legalább foglalkoznak a témával.


A DK és az MSZP nálam kizárt, max akkor szavaznék rájuk egyéniben, ha csak nekik volna esélyük a fideszes jelölt ellen.


Az LMP-vel nincs bajom egyszerűen túl kicsik.


A többi hibahatáron belüli támogatottsággal rendelkező párttal meg nem is érdemes foglalkozni. Max a kétfarkúakkal ők legalább viccesek.

2018. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Volt valami ilyen politikai hovatartozásos teszt, és akkor a végén egy ábrán is megmutatta, hogy milyen mértékben vagy szélsőséges meg melyik oldalon, és mennyire vagy középen, na, szóval azt kéne meglelned; én most nem kerestem rá.
2018. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát a Jobbik programja nem csak a bérunióból áll... (Itt elmondja Vona a pontjait: https://www.youtube.com/watch?v=JPdDux9oqVE&feature=share )
2018. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!