Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik Sorost kitalált személyké...

Akik Sorost kitalált személyként kezelik azok miért teszik?

Figyelt kérdés
Mármint ki van tiltva izraelből és thaifölsről és tudott hogy beleszól a politikába akik ezt el bagatelizálják azok nem tudnak róla vagy csak azért teszik hogy a kormány ellen szólljanak?
2018. márc. 15. 19:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval minden nap az ágyam alatt kellene rettegjen egy 90 éves amerikai vén trotty miatt, és szabadidőmben plakátokat ragasszak róla? Van még a Földön elég "gazember", engem mit érdekeljen pont Soros? Nem is akarok elítélni, vagy bálványozni, egyszerűen semmi hatása nincs az életemre.


A Fidesz agymosodája előtt azt se tudtátok hogy ki ő, most meg azt hiszitek, ti osztjátok az észt, mert a vezéretek megmondta hogy az egy rossz ember.


Hülyék vagytok, hogy itt Sorosoztok, ahelyett hogy a lassanként szétrohadó országunk valós problémáival foglalkoznátok. Ilyen demográfia mellett pár évtized, és 6 millió lesz az ország népessége, fele cigány, másik fele nyugdíjas. Aztán akkor hova lesz a nagy magyar nemzet? Alig van Orvos, mind elment, a gazdaságpolitikánk már lassan 28 éve egy csőd, oktatási rendszerünk is xar, egyetemeinknek nincs hírneve, iskolai oktatás eredménytelen, akinek van esze, itthon úgyse érvényesül vele, mind elmegy Amerikába, vagy Nyugat-Európába. 100 év és a wikipédián azt fogja írni hogy a magyar egy kihalt nyelv, és ti itt Sorossal hőzöngtök, és azt mondjátok, hogy aki nem ezt teszi, az "libbsi, nemzetellenes". Az agymosott skizofrén, képzeletbeli háborútok miatt nem beszélünk a valós problémáról. Egy süllyedő hajón vagyunk, ami 2 óra múlva a halálunkat okozza, és ti attól féltek hogy éhen haltok, kb. olyan logikával gondolkoztok.


Csehország sem kér a migrációból, ott mégis a süket hőzöngés mellett teljesítmény is tud lenni. Orbán egy inkompetens idi*ta, a népszavazás alaptörvény módosításáért annyi kompromisszumot nem tudott hozni, hogy felszámolja a letelepedési kötvényeket, amik veszteségesek anyagilag, és terror veszélyt is jelentenek. Aztán mégis felszámolták a kötvényeket, és a Jobbik beadta UGYANAZT AZ ALAPTÖRVÉNYMÓDOSÍTÁST, ÉS A FIDESZ LESZAVAZTA. 7x adta be összesen a Jobbik ezt a módosítást. És a Fidesz mind a 7x leszavazta. És ezért a módosításért hőzöngtetek hónapokon át, forint milliárdokat baxtunk ki a népszavazással, a plakátokkal, a gyűlölködéssel, és VIKTOR ORBÁN LESZAVAZTA, MERT NEM Ő ADTA BE a javaslatot hanem a Jobbik. Vak aki nem látja, hogy Soros csak egy ellenségkép, egy rohadt gumicsont, amin a fogyatékosok rágódnak, arra jó, hogy addig se Tiborczal vagy Kósa Lajossal, vagy Lőrinccel foglalkozzatok. Utáljátok Sorost, oké, megértettük, de most őszintén, ezért miért a tökömért kell az egész országot körbeplakátolni?


Úgyse olvasod végig amit írok, azt se tudom már miért írom, nem lehet veletek nagyon értelmi vitát folytatni, csak nyomjátok a magatokét, hiába... Attól függetlenül én az ellenvéleményt leírtam. Ja, és azok a vádak hogy "ő irányítja az EU-t" stb... röhejesek. Ha Soros irányítja az EU-t, akkor lépjetek ki belőle a pcsába, bár nem értem hogy a világ egyik legerősebb gazdaságát mégis miért irányítaná egy 90 éves vén trotty, aki ráadásul amerikai, de mindegy. A legröhejesebb összeesküvés elmélet ez, az EU több országa képviselteti magát a parlamentbe, és ezeket mind Soros irányítja? Egy lóxart, ha az EU szétcseszi magát, az nem Soros miatt van, hanem a saját hibájukból, mindenesetre az ENSZ most írt ki nemzeti konzultációt, ahol még mi, magyarok is elmondhattuk volna hogy milyen változást szeretnénk, de Viktor Orbán egyedüliként a tagállamok közül nem engedélyezte a konzultációt, mert "ő már megtartotta a sajátját". Inkompetens id*ta, '98-ban egy lélekerős hazafi volt, aztán a hatalomba belebolondult, és minden cselekedetét csak az mozgatja, hogy minél befolyásosabb legyen. Gátlástalanul hazudozik minden média, az ő irányítását követi: https://www.youtube.com/watch?v=qMVVzq7TBb8 (ott a végén az Orbán terv). Több mint 100 pert vesztett a narancs média csak a Jobbik ellen hazudozás miatt. És semmiről nem tájékoztatják az embereket, most is ott él a tudatokban a sok hazugság. A médiatörvényeket sem tartatja be senki, mert Orbánnak nem érdeke. A legkorruptabb országgá lettünk az EU-ban, a legkisebb gazdasági teljesítménnyel, a legnagyobb elnéptelenedéssel, és tapsolunk mellé. Hát gratulálok hozzá, de a hazugságnak megvan az ára, és meglesz az eredménye, azaz már megvan. Ha nem MAGYAR SZÍVVEL, JÓZAN ÉSSZEL, TISZTA KÉZZEL kormányoz valaki, az nem fog sehova vezetni, csak a pusztulásba. Szándékosan idéztem a Jobbik programját, (szerintem) ők a néppártosodással rátapintottak a lényegre. LEKELL ÁLLÍTANI A GYŰLÖLKÖDÉST, A HAZUDOZÁST, A LOPKODÁST, és tiszta alapokra kell építkezni, olyan vezetőkkel akik erősek, becsületesek, és józanok. Ha nem is a Jobbik fogja leváltani a Fideszt, akkor is remélem, hogy változás lesz, véget ér a gyűlölet, a manipuláció, az ellenségkép ideje, és olyan politika lesz, ami összeköt minket, és nem szétválaszt, ami megtalálja a megoldást a pusztulásba való rohanásunkra, és együtt fogjuk újraépíteni ezt az országot. Lehet ha naiv, és gyerekes gondolatok, de akkor is bízok benne.

2018. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Andizsuzsi ***** válasza:

"szervezeteit"


Azért mintha az mégsem lenne ugyanaz.

2018. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Elolvastam és azt a részben logikus következtetést vonom le hogy egyből beleveszed a fideszt. Én sorosról beszéltem azért lehet veszélyes egy 90 éves amiért egy tíz éves is ha milliárdjai vannak. Azzal ugyanis embereket lehet venni mint egy munkást.


Az orvosok elmennek mert nyugaton jobban fizetnek


Miért nem törekszik habzó szájjal junker hogy a nyugati cégeknek kötelessége az egyenlőség nevében ugyananmyit fizetni hogy legyen bérunió



mer a gazdaság mer a piac... ilyenkor már jönnek a különbségek de azért egy mindenki egyenlő csak van aki jobban egyenlő

az eu kihasznál ez világos az eu megöl ha megpróbálsz kilépni ezt is értem csak nem fogom isteníteni hogy jaj de jó mert nekik az

eu belül kifosztva

eu kívűl kinyírva lehet választani



tehát vissza sorosra 100 évesen is tudok venni szakembereket és tudok tervezgetni és terveket véghezvinni ha van elég milliárdom

minek kell elbagatelizálni külön idegesít ha hazudnak róla

akkor még elnézném ha azt mondnák igen pénzel egy gazember de nem tetszik ami van úgyhogy elnézitek... de totál tagadás

2018. márc. 15. 20:25
 14/14 anonim ***** válasza:

Soros lehet ha egy gazember (én nem tudom eldönteni, nem is akarok ítélkezni felette), és a meggazdagodásának a módjával én sem értek egyet, viszont a kormány propagandájával sem. Úgy tartom, hogy a legnagyobb probléma ma Magyarországon az elnéptelenedés, ami egy sokkal komplexebb és bonyolultabb probléma mint Soros (érthető is, hogy miért a képzeletbeli háborút választotta a kormány fő kampányelemként), és emiatt helytelennek tartom, hogy az emberek Soros felett ítélkeznek, és nem arról beszélnek hogy hogy oldjuk meg az országunk pusztulását. Oké, gonosz embernek tartjátok Sorost, akkor amilyen eszközök vannak, azokkal korlátozni kell azt hogy kárt tehessen az országunkban, de szerintem egy átgondoltabb hét alatt a magyar kormány minden lehetséges Sorosista veszélyt feltudna számolni. Ehhez nem kell sok éves süket, milliárdos kampány, hanem olyan átgondolt jogi döntések kellenek, amik megvédenek minket. Ilyen ma Magyarországon nincsen. Azzal vádolják Sorost hogy migránsokat hoz ide, oké, akkor talán kellene valamiféle emberi erő a határokra, hogy legyen aki felügyelje hogy ki jön be az országba akármilyen úton, módon. Nem tudom elképzelni, hogy miért kéne féljek Sorostól, ahogy azt sem hogy konkrétan mivel fenyegeti az országunkat. A "Soros szervezetek" is be kell tartsák a magyar jogszabályokat, így semmi kártékony munkát nem végezhetnek. Politikai "hatalom" meg Soros által aligha fog hatalomra jutni... Megkockáztatom azt hogy Magyarország 90%-a migráció ellenes, nem fognak megválasztani olyan vezetést, aki nem migráció ellenes. A Fideszes maszlag propaganda miatt az átlag ember számára nehéz akár az MSZP álláspontját is meghatározni, viszont az ő "szavaikból" azt szűrtem le, hogy még ők sem támogatják az olyan mértékű migrációt, ami veszélyt jelentene "homogén országunkra". A kvótán lehet háborogni, 1300 emberről volt szó, annyit a kormány is befogadott, bár nem az EU-s 1300-at, de mindegy is, de már ha 10.000 migránsról lenne szó, azt szerintem még az MSZP-sem fogadná be. De úgyse kell erről beszélni, MSZP+DK együtt 15%... A többiek meg normálisak migrációs szemszögből. És még Nyugat-Európában is megelégelték a migrációt, remélem hamarosan ott is lesz változás, és olyan emberek kerülnek hatalomra, akik még menteni tudják a menthetőt, és Európa a színes kultúrájáról marad híres, és nem a muzulmán nép szülőföldje lesz... De ez se Soros műve, hanem az impotens vezetés eredménye. Tudni lehetett, hogy Ázsia megfog indulni, és azt is tudni lehet hogy Afrika is jönni fog.



S mint kártékony gazember, lehet utálni, de pl. Romániában azok a külföldi személyek, akik felvásárolták az erdőket, meg a földeket, nem kibaxtak Romániával (Afrikai példákat ne is említsük)? Gazemberek mindenütt vannak, voltak és lesznek és ha nem vagyunk kretének, akkor nem esünk áldozatul.

2018. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!