Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok az általam...

Mit szólnátok az általam kitalált új menekült-stratégiához?

Figyelt kérdés

Átmászik a menekült a kerítésen, elkapja a rendőr.


Összeterelik őket egy gyűjtőpontra, ahol felbukkan a lehető leglerobbantabb, legrozsdásabb, legmocskosabb Ikarus busz.


Beterelik őket a buszba. A busz legtöbb ablaka be van törve, és be van fújva az utastér ürülék szagú sprével.


Felszáll a buszvezető egy szakadt pólóban. Körbekérdezi a menekülteket, nincs-e egy kis kajájuk, mert 3 napja nem evett és kopog a szeme az éhségtől.


Elindul a busz velük Hegyeshalom felé. Útközben "véletlenül" belekeveredik a busz egy megrendezett tüntetésbe, ahol emberek katonai járműveket próbálnak borogatni és követelik az államtól, hogy adjon már valami ennivalót, a katonaság pedig figyelmeztető lövéseket ad le rájuk. Egy villanyoszlopon sarló-kalapácsos zászló leng.



A busz megérkezik Nickelsdorf-ba, Ausztriába. Ott is van egy megrendezett esemény, egy kisbuszból egy ember hamburgereket osztogat a tömegnek, miközben egy villanyoszlopon az amerikai zászló leng.


A menekültek kirohannak a buszból, a busz megy vissza Magyarországra az újabb transzportért.



Ezzel jól elijesztenénk őket Magyarországról, mégjobban megszerettetnénk velük Nyugat-Európát és hamar továbbjutnának.



2015. aug. 29. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
A menekültek alapból nem akarnak itt maradni, menne mind Németországba, Svédországba, osztrákokhoz. Csak az impotens magyar politika meg mindenáron regisztrálni akarja őket. Hidd el, ha a rendőr hozzájuk sem szólna, mennének is tovább maguktól.
2015. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Lerövidítem, mert ez így túl sok időbe és pénzbe kerülne:


Átmászik a menekült a kerítésen, elkapja a rendőr.


Összeterelik őket egy gyűjtőpontra, ahol felbukkan a lehető leglerobbantabb, legrozsdásabb, legmocskosabb Ikarus busz.


Beterelik őket a buszba. A busz legtöbb ablaka be van törve, és az egyik ablakon bedobnak közéjük pár kézigránátot.


TÁDÁÁMMM....

2015. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

"A menekültek alapból nem akarnak itt maradni, menne mind Németországba, Svédországba, osztrákokhoz. "


Nem menne az egy se.

Az ötlet pedig jó.

2015. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A sarló-kalapácsos zászló nem jó.

Voltam Tunéziában és mindenki, akivel beszéltem, azt mondta, hogy Magyarországon milyen jó élet lehet már, hiszen nálunk még mindig kommunizmus van. :D

2015. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom, én előbb rajtad letesztelném kedves kérdező, hogy működik-e. -.-
2015. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Ne is maradjanak itt! Takarodjanak a büdös p..ba....Mi az hogy bemmenek házakba és ott megzabálnak mindnent? Mi az hogy megdobálják a vonatot? Menjenek vissza! vissza!!!!!
2015. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Nekem tetszik :)
2015. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Golyó és lángszóró hatásosabb.
2015. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Irtani mindet!
2015. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!