Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a Kósa Lajos sztori?

Mi ez a Kósa Lajos sztori?

Figyelt kérdés
Mi fog még kiderülni? Nagyon zavaros az ügy. Gyakorlatilag kapott pénzt Kósa vagy nem kapott pénzt? Titeket befolyásol ez a hír a szavazat szempontjából?
2018. márc. 14. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Jott egy no tele penzzel. Koborolt az orszagban es pont a kosa jott vele szembe. O odaadta neki a penzt, hogy fektesse be. Mi ebben a hihetetlen? :)
2018. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na de ez irdatlan nagy pénz. Egyáltalán létező pénz vagy fiktív?
2018. márc. 14. 20:44
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Szép lassan dőlnek el a Fidesz dominói... És megy a kétségbeesett kapkodás, olyan jó ezt nézni, még úgy is, hogy valószínűleg a Fidesz így is megnyeri a választásokat.

Én eddig se szerettem a Fideszt, úgyhogy nem változtatott az álláspontomon ez az ügy.

2018. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
A broker botrany kimentett penze
2018. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Semmiféle pénzt nem kapott, ez egy kamu sztori, amivel Simicska még utoljára odaszúr egyet. Elég gyengusz amúgy. Végül is nekem mint magyar állampolgárnak mi károm származana abból, ha Kósa segítene egy örökös pénzét magyar állampapírba csatornázni?
2018. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ok, de akkor mi ez a több féle sztori.
2018. márc. 14. 20:58
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Kósa magyarázkodik, már a 20.verziót találja ki, hogyan is volt ez az ügy.Kamu persze, anyád a kamu :D
2018. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Te, meséld már el ezt a 20 verziót, mert én eddig csak egyet hallottam.
2018. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
27%
Nekem az index sztori ott kezdett el nevetségessé válni, amikor próbálták magyarázni a "fiktív" 2.1 milliárdos összeget. Egy nulladikos informatikus is látja rajta, hogy az a szám a 32 bites egész maximális értéke. Ezt csak úgy tudom értelmezni, hogy egy olyan kártyáról lenne szó, ahol a maximális vásárlás gyakorlatilag korlátlan. Ez viszont nem egyenlő a számlán lévő összeggel. Igazából az indexnek sikerült origo szintre süllyednie. Kár érte. Kiváló ügynök volt.
2018. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Tiszta szégyen ez a Kósa. Csak szégyent hoz Debrecenre.

Mondjon le és takarodjon a közéletből a többi fideszes bűnözővel együtt.

Mostmár biztos vagyok abban hogy kire nem szavazok április 8 adikán.

2018. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!