Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha sor kerülne egy kormányvált...

Ha sor kerülne egy kormányváltásra, akkor mi lenne a jobb, ha a pártok betartanák azt a sok őrültséget, amit ígértek, vagy csak kiderülne, hogy hazugság volt az egész?

Figyelt kérdés
Én személy szerint jobban örülnék, ha ezek mind csak hazugságok lennének, mert akkor legalább nem viszik csődbe az országot. Ha ezekből az ígéretekből csak az 1/10-edét megvalósítanák, már az is egy nagyobbfajta közgazdasági katasztrófát okozna az országban.
2018. márc. 12. 20:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tudom, furán hangzik, de a fideszt pont azért tartom alkalmasnak, mert ők nem tartják be az őrült ígéreteiket ha mindent betartanának, az gazdasági katasztrófát okozna, ezt ők is tudják, úgyhogy csak a sok buta prolit vakítják ezekkel a jól hangzó dumákkal. Akármennyire korruptak, még így is kisebb gazdasági kárt okoznak, mint amekkorát mondjuk egy 13. havi nyugdíj okozna.
2018. márc. 12. 20:47
 12/19 A kérdező kommentje:

Az ellenzék is lehet alkalmas, de csak akkor, ha ők pont ugyanúgy csak parasztvakításra,szavazatszerzésre használják ezeket az ígéreteket és egyiket sem gondolják komolyan. Csak az a baj, hogy ezekről én nem tudom biztosan eldönteni, hogy hazudnak e vagy sem.

A fidesszel kapcsolatban legalább biztosan tudom, hogy ilyen hülyeségeket úgysem valósítanának meg.

2018. márc. 12. 20:56
 13/19 A kérdező kommentje:
Az a baj a demokráciával, hogy több a hülye, mint az értelmes ember. Így hát a politikusok kénytelenek hazudni ha választást akarnak nyerni. Az értelmes embereket már rég figyelmen kívül hagyja mindegyik párt.
2018. márc. 12. 20:58
 14/19 anonim ***** válasza:
Mszp +DK így is, úgy is csődbe vinné, de legalább az első hónapban adnána valamit az államcsőd előtt. Meggyesi alatt majdnem államcsőd volt úgyis...
2018. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

"Meggyesi alatt majdnem államcsőd volt úgyis..."


Hát igen, mert annak a szerencsétlennek valaki elfelejtett szólni, hogy a politikában az ígéreteket nem szokás betartani, legalábbis ha nem akar államcsődöt az ember.

2018. márc. 12. 21:10
 16/19 anonim ***** válasza:

Volt már ezzel kapcsolatban egy kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__91..

2018. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Neked őrültség az alanyi jog, a szociális jog, az arányos választási rendszer, a nyugati politika. Van akinek nem. Törődj bele.
2018. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
Azért van ami betartható az ígéretek közül. A mi meg nem, azzal sincs gond, csak idézni kell Lázár Janost:" Választasi kampány van, ebben a keretben kell értelmezni mindent".
2018. márc. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyerjen az MKKP! Nagyon szeretném mindkettőt az ígéreteik közül. :-)
2018. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!