Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire legalja...

Tényleg ennyire legalja primitív helyzetben van az ország?

Figyelt kérdés
Mivel a kislány nagyon szerette az anime meséket, ezért úgy öltözködött, ahogy abban a szereplők. A szokásos rózsaszín kislány ruhák helyett ő bőrdzsekit viselt. Ez pedig pont elég volt ahhoz, hogy a gyerekek az udvaron elkezdjék a lányt migránsnak csúfolni, aki sírt, mert rosszul esett neki"
2018. márc. 8. 11:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
21%

Miért, a migránsok bőrjakóban járnak? Nem tudtam.


A gyerekek folyton csúfolják egymást (óvodás kislányom van) hallnak sok mindent felnőttektől és mondják, a legtöbbször nem is tudják mit jelent az adott szó.


Nincs nagy jelentősége.

2018. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
19%

Leírom megint: ennek a politikának semmi köze, nem Orbán miatt Sorosoznak meg migránsoznak a gyerekek, hiába nyomatja állandóan ezeket a TVben, plakátokon, hanem a gyerekek alapból olyanok, hogy mindent átvesznek. Nem nyomatná 0-24 órában a Sorosozást, migránsozást Orbán akkor is ugyanúgy megtudták volna írni ezt a cikket, csak más szavakat használtak volna.

Sokszor igazuk van a Fideszeseknek, hogy már mindenért Orbánt akarjuk hibáztatni, amikhez semmi köze nincs. Iskolában is a tanároknak kellene fellépniük, az említett esetnél is nekik kellett volna rájuk szólni, hogy nem migránsoznak. Orbán az egész sztoriban neki is annyi hibája van, mint jó pár miniszterelnöküknek, miszerint nem hajlandó felülvizsgáltatn a tanári diplomákat, mert pont az ilyen esetek indokolják azt, hogy az ország tanárianak több, mint a fele alkalmatlan erre a munkára, mert nem minden csak az érdemjegy.

2018. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
4%

1.


Hát pedig. Annyira nem nagy túlzás, Soros György max egy fokkal rendesebb ember mint az ördög, ha egyáltalán.


Én is elmondtam a kislányomnak, hiszen látja a plakátokat és megkérdezi, ki az ott? Ez egy gonosz öreg bácsi, üzletember, aki azért lett gazdag mert másoktól vette el a pénzét, és sokan haragszanak rá.

2018. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
# 14 Gonosz öreg bácsi mi? :D
2018. márc. 8. 11:52
 15/27 anonim ***** válasza:
62%

Emberek térjetek már magatokhoz! Teljesen más amikor a gyerekek valamilyen gyerekes dologgal csúfoljál egymást, de amikor a gyerekek egy új gyűlöletre tesznek szert mert azt hallják hogy a Soros az egy gyűllölni való ember akkor már nagy a baj, a gyerekek soha nem kezdték volna gyűlölni Sorost ha nem hallják az orbán propaganda szövegét arról hogy Sorost gyűllölni kell mert rosszat akar.


Romániába a bozgorozás is így kezdődött, és végűl a Magyarol megbéjegzéséhez vezett, ez is egy alja dolog meg a sorosozás is egy alja dolog. Idáig akartok süllyedni?

2018. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%
#13: "...mindenért Orbánt akarják hibáztatni, amikhez semmi köze nincs." Azért ahhoz csak van némi köze, hogy már csapból is a migránsok és Soros folyik és gyakorlatilag tévében, rádióban, újságban, vagy az utcán se lehet "elkerülni", ha akarod sem.
2018. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

16.


Szarok rá, hogy mit látott a haláltáborokban. Én már immunis vagyok a holokausztra. Tán Faludy György mondta, nem vagyok benne biztos, hogy a fogságban, börtönben a jó emberek jobbak, a rosszak még rosszabbak lesznek. Soros az utóbbi kategória lehet.


A fél világ utálja mert egy gátlástalan spekuláns. És akinek ez Fidesz propaganda az nagyon fiatal lehet, mert Csurka már 20+ évvel ezelőtt is mondta, hogy Soros nagy gazember.

2018. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
19%

18: Ahogy írtam nem Sorosozna Orbán 0-24 órában ugyanúgy megírták volna ezt a cikket, csak más szavakat használtak volna a gyerekek. Itt most a politikának semmi köze, ez alapvető gyerek viselkedés, hogy amit látnak átvesznek, kiközösítenek, stb.

Ahogy azt is írtam Orbánt ezzel a cikkel kapcsolatban egyedül azért lehet felelőségre vonni, mert ő se hajlandó elkezdeni a tanárok felülvizsgálását, hogy egyáltalán alkalmasak-e a tanításra.

Cikkben is írják, hogy sokszor a tanárok maguk viccelődnek a gyerekekkel, ahelyett, hogy rájuk szólnának, próbálnának velük elbeszélgetni. Most megint tegyük félre a politikai oldalt, hogy Orbánnak az az érdeke, hogy Sorosozon mindenki, itt a tanár munkájáról beszéljünk, hogy inkább ösztözni az ilyen viselkedésre a diákokat is. Tanári munkának nem csak annyiból kell állnia, hogy leadja az anyagot és kész, az ilyenekre is figyelni kellene. Nem hiába mondták anno, hogy a tanárok a második szülei a gyerekeknek, ők is befolyásolják milyen ember lesz belőle.

2018. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Azért ez elég érdekes felmérés:

[link]


A kormánynak nem kéne állandóan 0-24 gyűlölködnie milliárdokból (plakát, tv, újság), nem ez lenne a dolga.


Olyan fideszes kommenteket is látok, ahol konkrétan azt írják, hogy ha nem a Fideszre szavazol, akkor nem vagy magyar...


Hova fog jutni ezzel Magyarország?

2018. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Irigylem a problémáidat kérdező. Őszintén !
2018. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!