Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "Nincs munkahely" emberek...

A "Nincs munkahely" emberek mit akarnak dolgozni, főleg, ha még képzetlenek is?

Figyelt kérdés

Segédmunkát, fizikai munkát, szakmunkát, szalagmunkát nem, sőt vezetni se.

Akkor mit szeretnének?


2018. márc. 6. 12:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Te neked fáj, mert te írsz ki hasonló témában sokadik kérdést csak azért, hogy minden alkalommal próbáld bemesélni itt mindenkinek milyen jó fizetést kapsz. Szerinted miért nem válaszolok már neked érdemben? Ez már a sokadik kérdésed, de még most se vetted a fáradtságot, hogy megváltoztasd az írási stílusodat, amiből egyből felismerhető vagy. Meg tényleg érdekelne a téma akkor visszaolvasgatnál a korábbi kérdéseidben.
2018. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Most arra vagy büszke hogy dolgozol meg a haverjaid is. Erre vered magad? Az alapvető dolog hogy az ember nem munkakerülő. Azzal hogy te dolgozol nem tettél ám az életben semmi különlegeset. Valami Nóbel díjat vársz érte vagy mit?
2018. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nincs aki megdicsérjen szegénykém? Akkor én megteszem. Nagyon ügyes vagy, hogy elérték valamit az életben. Ha összeszerelő vagy, az is jó, az is valami.

Remélem megnyugodott a kis lelked és végre túl tudod tenni magad a témán, mert attól hogy itt vitát szítasz, az életed nem lesz jobb egy picivel sem.

2018. márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Hát akkor nem tudom ti hol éltek mert itt a környékünkön van böven munka. Szerintem inkább az emberek lusták tegnap például 20

autoszerelöt hivtam fel hogy vegye ki a motort az autombol 40ezerért nem válaltákel.

Akkor felhivtam egy régi ismerösöm akinek mühelye van 40kmre innen hogy csinálják meg de tele voltak akkor mondtam neki hogy hivja fel az egyik munkást hogy másnap 4után maradjon ott. Azt mondta hogy szégyen de nem hivhatja egyiket se fel mert kinyomják meg hogy munka idö után 40ezerért nem maradnak bent 3-4orát dolgozni.

2018. márc. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!