Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "Nincs munkahely" emberek...

A "Nincs munkahely" emberek mit akarnak dolgozni, főleg, ha még képzetlenek is?

Figyelt kérdés

Segédmunkát, fizikai munkát, szakmunkát, szalagmunkát nem, sőt vezetni se.

Akkor mit szeretnének?


2018. márc. 6. 12:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

,,Mert te aztán tudod, hogy mik.

Látszik, hogy te is hasraütésszerűen osztod az észt."


Nem hasraütés szerűen osztom az észt, hanem tapasztalatból. Munkaügyiközpontba is megmondták nyíltan az egész tanfolyamosdi egyszerű statisztikajavítás, mivel addig se munkanélküliek az emberek. Ők maguk megmondták, hogyha tényleg elakarok helyezkedni akkor felejtsem el a munkaügyis tanfolyamokat. Hiába próbálod itt tisztáramosni magadat, már beégtél kérdező a többi kérdésednél mikor a miskolci Bosch próbáltad fényezni.

2018. márc. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Kérlek ne, itt te mosdatod magadat, amiért munkakerülő vagy.
2018. márc. 7. 19:47
 13/24 anonim ***** válasza:
A kérdező , akit véletlen felvettek valahova és most mekkora király. Eddig meg az anyja tartotta el.
2018. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ez egy provokatív kérdés.

A válaszaidból ítélve, a neked és a hozzád hasonló gondolkodású embereknek valók ezek a munkakörök, amiket felsoroltál, kedves kérdező. Nem mindenki éri be ennyivel. Aki egy gyártósori operátor vagy raktáros munkakörrel beéri, nettó 100 ezerért, az már az ő baja. Legvégső esetben oké, de amúgy nem. Ezek borzasztó monoton munkák és nagyon könnyű beleragadni, főleg ha a környezet is azt sugallja, hogy csak a fizikai munka munka. Szerintem nagyon szomorú, ha valaki így éli az életét, ha lehet egyáltalán azt életnek nevezni..

2018. márc. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen, munkakerülő vagyok, azért dolgozok azóta folyamatosan, hogy elvégeztem a sulit. :D Inkább menj vissza dolgozni a Boschba, ahol állításod szerint egyszerű összeszerelő is megkeres nettó 300 ezreket. :D
2018. márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Látom fején találtam a szöget :)

Választ még mindig nem kaptam.

Nagyon örülök, hogy igényeik vannak, csak épp ez senkit nem érdekel.

Vagy hogy gondolatátok?

2018. márc. 8. 10:08
 17/24 anonim ***** válasza:
Aztán mégis mivel találtad fején a szöget áruld már el? :D
2018. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező tegnapelőtt megkapta élete első fizetését és itt vergődik folyamatosan. Majd huszadikán leáll mikor elfogy a pénz meg a mobilnet
2018. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem ez lehetett akkor az első fizetése, stílusából felismerhető, már nem először játsza el ezt. Pár hónapja még arról beszélt, hogy nem érti miért sírnak az emberek Borsodban, mikor a Boschban mindig van munka és ő ott netto 300 ezer körül kap sima összeszerelőként.
2018. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Hányszor fogjátok még leírni, hogy tegnap kaptam meg az első fizetésem meg a borsodi nettó 300-at?

Ennyire fáj az igazság?

2018. márc. 8. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!