Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek általánosságban...

Szerintetek általánosságban jellemző az, hogy a magyarok a romákat elfogadják, de a zsidókat nem?

Figyelt kérdés
Több embertől főleg baoldaliaktól hallottam ezt, hogy a zsidókat nem szeretik, de a romákat elfogadják.
2018. márc. 5. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont fordítva.
2018. márc. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Természetesen ez egy baromság. És te ilyesmit se "baloldaliaktól" se más nézeteket vallóktól nem hallhattál, maximum buta emberektől. Ebben az országban sok ilyen van.

Mindenekelőtt "etnikumot" elfogadni, vagy nem elfogadni, rendkívüli ismerethiányt mutat. Konkrét ember (megfelelő okkal) elfogadni vagy nem elfogadni lehet. Annak van értelme.

2018. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is pont fordítva van.


A zsidók, tulajdonképpen "fehér" emberek, ők általában nem élnek a periférián, általában nem szegények, általában a viselkedésük nem feltűnő, nem kirívó, a kinézetükből - az esetek többségben - nem nagyon lehet megmondani, hogy zsidók, sokuk úgy él köztünk, hogy nem is tudod róluk, hogy zsidók.

2018. márc. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Pont fordítva van az egész. Itthon már a normális cigányok se fogadják el a többi cigányt, már ők is azért hőbörögnek, hogy tegyenek már valamit, mert már félnek (cigányság aljarétegénél, ha valaki önszántából elmegy dolgozni, tanul, stb. elítélendő és aki így tett azt a lehető legtöbb alkalommal megpróbálják móresre tanítani).
2018. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerint ez is, az is.

Én ismerek mind a négyféle variációból példát.

2018. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fordítva lehet inkább.
2018. márc. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Álltalánosságban lehet hogy sok ember esetleg ellenérzéssel van a zsidóság iránt. De saját tapasztalat nem igen van velük. Ezért én is inkább fordítva gondolnám. Egyszer betörtek hozzám a házamba. Találd ki milyen származású volt . Annyit segítek hogy nem zsidó. Nem tudom kitalálod e?
2018. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magyarok mindenkit gyűlölnek, még a nem létező pirézeket is.
2018. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!