Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor miért nem mond le?

Vona Gábor miért nem mond le?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy ha szeretné a jobbikot, már rég lemondott volna. Állítólag ha nem ők nyerik a választást, akkor lemond. De kérdem én, ő még tényleg bízik benne, hogy nyerni fognak, vagy tudja a kimenetelt, csak húzza az időt?
2018. márc. 3. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Szereti a hatalmat és a pénzt.
2018. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Kampány közben nyilván nem fog. De nagyon kíváncsi leszek, mit tesz ápr 8 után...
2018. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Indokold már meg nekem hogy miért akarna lemondani.
2018. márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 Mert tönkreteszi a jobbikot?
2018. márc. 3. 22:47
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

# 4/4 Időpont ma 22:47


Április 8.-án majd kiderül hogy a 20%-ról merre mozdult el a párt, mindenesetre mikor egy Vona kritizálóra rákérdezek hogy mire alapozza a gyűlöletét, 99%-ban a hazugságra épülő propagandát öklendezi vissza, amit az m1 meg a tv2-ő bemondott.


Akit meg nem érdekel annyira a politika, hogy az m1-es híreket kritikával fogadja, az minek akar vitázni egy ilyen oldalon?

2018. márc. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Minek? Ezzel csak zűrzavart keltene, amivel még több szavazatokat vesztene. Nem tudom észrevetted, de egy hónap múlva választások lesznek. Gondolod bölcs dolog lenne most megreformálni a Jobbikot?
2018. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
ha jól emlékszem megígérte ha idén nem nyernek akkor lemond
2018. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

# 7/7 Időpont ma 23:04


Ha le is mond, akkor is újraválasztják a pártban..

2018. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Nemtudom mire gondolsz, szerintem nagyon jó irányba viszi a Jobbikot. Járja az országot, beszél az emberekkel, jók az ötletei, a hazát szolgálja. Ugye tudod, hogy ugyanez kiről nem mondható el?
2018. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%
Április 8 után kiderül. Egy Jobbikban bennfentes ismerősömtől azt a pletykát hallottam, hogy a Jobbikon belül sokan akarják a vesztét, és úgy vannak vele, hogy a mostani esedékes vereséget az ő nyakába fogják varrni, aztán megpróbálják a Jobbikot újraszervezni és a régi elveszett szavazóikat visszacsábítani, akiket Vona miatt elvesztettek.
2018. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!