Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti tudtok olyat aki a fideszre...

Ti tudtok olyat aki a fideszre fog szavazni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 23:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen, a munkahelyemen is, lakóhelyemen is, pedig viszonylag ritkán beszélgetek politikáról.
2018. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Tudok. Olyat is aki az Mszp-re és olyat is aki a Jobbikra. Ellenben Momentumost Momást Eggyütt szavazót Mlp-t nem ismerek
2018. márc. 1. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha random fogunk 10 olyan embert akik mennek szavazni egy minimum lesz belőlük aki arra fog. :D
2018. márc. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%

Én a buszon hallottam, hogy egy középiskolás diáklány az osztálytársnőjének ecseteli hogy a migráció mennyire veszélyes, Magyarország végveszélyben, meg kell állítani Sorost és a Jobbik elárulta saját értékeit, ezek miatt a Fideszre szavazna, de még nem tud, viszont az egész családja a Fideszt fogja beikszelni. Ezt mind-mind nagy beleéléssel mondta.

Az osztálytársnő pedig csak halkan "aha"-zott közben - nem nagyon izgatta őt.

2018. márc. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, te tanyán élsz, és egyedül ugye?
2018. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%
Lepontoztatok, mert válaszoltam a kérdésre, amit a kérdező feltett. Azt írtam, hogy a fideszre szavazok, és több suttyó is lepontozott. Üzenem nekik, hogy hagyják abba a kreténkedést
2018. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Én a szomszédaim a szembe szomszédom és 2 ház kivételével az egész utca.
2018. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ilyen ember még nem született.
2018. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
25%

A kérdés egyébként jó!


Felénk is 60%+ os támogatottságot mértek de ember nincs aki a fideszre szavazna, kb itt mondom azt hogy ennyit a hamis közvélemény kutatásról.


Fidesz szavazó is olyan mint Colombo felesége, csak hallani róla. Az is lehet hogy szégyenükbe nem merik bevallani hogy a romakirályra akarnak szavazni, bár ezt kétlem mert a házak előtt üllő idős néniktől-bácsiktól csak azt hallom: " az a szemét viktor, 4 éve nem láttam miatta az unokámat" , "az a mocskos fidesz nyugdíjemelésről beszél mikor gyógyszerre se telik" stb stb a sor végtelen.


Fél esőerdőt ki kéne vágni ha kinyomtatnánk a fidesz bűneit az emútnyócévből.

2018. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!