Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kapott még valaki e-mailt...

Kapott még valaki e-mailt Gyurcsánytól?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem
2018. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem én nem kaptam
2018. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Én sem. És mit ír? Megtalálta már a diplomamunkáját?
2018. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Barátom!


Felemelő, nagyszerű hangulatú volt a Demokratikus Koalíció szombati kongresszusa és kampánynyitó rendezvénye. Igazi közösségi élményt jelentett a több ezer ember jelenléte. Erőt, egységet, hitet mutatott a DK a kormányváltást akaró sokaságnak - és persze a hatalmon levőknek is. Köszönöm mindenkinek, aki személyesen eljött, de hálás vagyok azoknak is, akik a Facebook-on vagy a televízió előtt ülve figyeltek a szavunkra.


Beszédemben elmondtam, hogy a kormányváltás utáni első napon milyen intézkedéseket kell hoznia az új kormánynak. Nincs alku Orbánnal, harc van! Rendbe kell tennünk az ország dolgait: felszámolni az igazságtalanságokat, börtönbe juttatni a felelősöket.


Kedves Barátom!


Mától hivatalosan is elindult a kampány. A DK a Szolidaritással szövetségben állított önálló listát, 46 körzetben pedig saját jelölteket állítottunk, akiket az MSZP és a Párbeszéd is támogat. 11000 aktivistánk jár mostantól házról házra, ott leszünk utcákon, tereken, fórumokon, és telefonon is mozgósítunk. Az a célunk, hogy minden körzetben a törvényben előírt ajánlásnak legalább a dupláját adjuk le.


Ha bármilyen kérdése van az ajánlásokról, írjon az info@dkp.hu címre, vagy hívja a 06 21 300 1000-es telefonszámot. Jöjjön, segítsen, szükségünk van Önre! Vegyen részt Ön is a kormányváltásban!


Dolgozzunk együtt Magyarországért, a Köztársaságért!


Barátsággal:


Gyurcsány Ferenc

2018. febr. 24. 14:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem és ne is haragudj, de az, hogy te kaptál, gyanús, nagyon gyanús...
2018. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszont én Putyintól kaptam, csak nem tudtam elolvasni.
2018. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, hát akinek Gyurcsány a barátja, azzal még szép, hogy levelezik... De hogy már délelőtt így saját maga hatása alá került, és majd elolvad, a gyanús, egy esti bepiálás után ezt még jobban elnézné az ember...
2018. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez az hogy miért és hogy kaptam, amikor nem a barátom ???
2018. febr. 24. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Te ott voltál valamik szektás fejtágításon?


Én nem kaptam hál' istennek, igaz nem is mennék a degenerált koalíció és vezére közelébe sem....

2018. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!