Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit képzel magáról a Fidesz,...

Mit képzel magáról a Fidesz, hogy a kormánytagok összesen 10 millióval kapnak többet kézhez havonta, mint a Bajnai kormány?

Figyelt kérdés
Origon olvastam a hírt és teljes mértékben felháborít.Míg a minimálbért megadóztatják, addig ők kapják a millióikat.Felháborító!!
2010. jún. 8. 16:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem egyet nem értésről van szó, hanem arról, hogy amit leírtál, hülyeség. Ha véleménykülönbség lenne, elfogadnám, de arra, ha valaki azt mondja, hogy 2+2=500, szintén azt mondom, hogy hülyeség.
2010. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Igen, tipikus magyar vagyok. Tudod a tények nem vélemények, magyarul a tényeket nem lehet véleményként kezelni.

Ja és nem én hülyéztelek le, a másik válaszoló volt, aki szerint hülye vagy. Én pusztán a meglátásodat és az értelmezésbeli problémákat firtattam, továbbra is fenntartom :)

2010. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
36%
Na igen, erről beszéltem én is. Ez nem vélemény, előbb tudd már mit beszélsz, mielőtt riogatod itt ostobaságokkal a válaszolókat.
2010. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge nem veszi magára. A lehülyézősnek írtam, hogy máskor ne tegye ezt.Meleg van, dúlnak a hormonok, higgadjunk le akkor és egy hideg sör mellet várjuk, miként Orbán Viktorunk felépíti I.István által megálmodott hazát:)
2010. jún. 8. 17:45
 15/26 anonim ***** válasza:
36%

"Mit képzel magáról a Fidesz, hogy a kormánytagok összesen 10 millióval kapnak többet kézhez havonta, mint a Bajnai kormány?"


2 milliós fizetési plafont vezet be a 29 pont. Azaz Simor 8 millió helyett 2 milliót fog keresni, Karvalits és Király 5-5 millió helyett szintén 2 milliót.


Ezzel apró kicsiny problémád már meg is van oldva, buta szocikám.


Azt pedig ne is próbáld elhitetni, hogy nem vagy szoci. Ilyen hülye, mint te, csak egy takonygerincű kommunista lehet.

2010. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%
Tudod, én sosem vagyok ideges. Viszont neked most vörösnek kellene lennie az arcodnak (nem csak a hitvallásodnak) a szégyentől. Elmagyaráztuk miért nem értesz kb semmit a dologhoz, miért csinálta jól a Fidesz. Nem tudsz belekötni, mert nincs mibe belekötni, teljesen jókat mondtunk. Ahelyett, hogy te szoci létedre ezt beismernéd cinikusan beszélsz arról, aki épp kihúzza a szarból az országot és neked is jót tesz! Menjél idd csak a sörödet, mást nem tudok erre mondani.
2010. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%

Oké, nem te vagy hülye, hanem a véleménynek becézett tények, amiket leírsz, kb olyan messze állnak a valóságtól, mint Makó Jeruzsálemtől.


A hideg sör viszont jöhet. Orbánék betehetnék 30.-ik pontnak, hogy minden nagyobb városban osztogassanak ingyen hideg sört :D

2010. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én Radlert kérek. (Nem mintha nem szeretném a többit, de nőknek nem illik).
2010. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%

"Azt pedig ne is próbáld elhitetni, hogy nem vagy szoci. Ilyen hülye, mint te, csak egy takonygerincű kommunista lehet."


:DDDDD Ugye, hogy fel lehet ismerni a komenistákat. Nekem meg valamelyik kérdésnél erőltették, hogy honnan lehetne már tudni, hogy ki piros, meg ki nem... :D

2010. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
40%
Azonnal látszik. Most ha leírnám azt hogy honnan lehet megismerni megsértődnének, pedig igaz lenne. A Családi kapcsolatoknál is találkoztunk egy öreg vérszocival (70 felett van) és megsértődött mert megkérdeztem, hogy épp a kommunizmust isteníti-e burkoltan, erre aszondja (Torkig vagyok hogy mindenki mindenhol lekommunistáz) :DDDD Na ennyit arról, hogy nem látszik :D
2010. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!