Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van bajod egy átlag szlovákkal?

Van bajod egy átlag szlovákkal?

Figyelt kérdés
Nekem csak a politikusaikkal van bajuk, az átlagemberrel nincs. Meg a sztrapacska is tök finom.
2010. jún. 7. 22:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát ez tényleg hatalmas provokáció volt.

A kérdésben leszögeztem, hogy nekem nincs bajom.

A válaszok szerint másoknak sincs.

Akkor ezzel kit is provokálok?:)


Amúgy köszönöm az értelmes válaszokat (összes-utolsó)!

2010. jún. 8. 01:53
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
szlovákiai magyarral semmi :)
2010. jún. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom milyen az átlag, ezért semmi bajom nincs az átlaggal. Sőt, senkivel sincs bajom csak azért, mert szlovák.

Azzal viszont, aki bánt valakit a magyar származása miatt, nagyon sok bajom van, és egyszer már szívesen kitaposnám végre a belét. Szerintem azokat a buzsi rendőröket is, akik megerőszekolták Malina Hedviget, meg kéne etetni a saját farkukkal, és a bírónak meg a segkéhez kéne varrni a nyelvét.

2010. jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nincs bajom egy átlag szlovákkal
2010. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Nincs semmi bajom velük...:D
2010. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg egy átlag szlovák gyűlöli a magyarokat és a kivétel ott az akit nem érdekli.
2010. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=Sbq27lmcvwo


Ez.

Pedig ezt a ballib Index készítette.

2010. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen a politikusok tehetnek erről sajnos,mint azt már sokan leírták, főleg szlovák részről ...
2010. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ott éltem köztük,és nekem viszont sok konfliktusom volt velük.Verekedés nem volt ,de lehetett volna,ellenben nagyon sok beszólás volt,akár az utcán is.A többség sajnos utál minket.A magyar ott szidó szónak számit:co si madar?Mi vagy ,magyar?Ez kábé annyit jelent:"Hülye vagy?",mikor valaki,(akár szlovák is )elront valamit,akkor is azt mondják :na,ez is biztos egy magyar.

Gondoljatok bele:a politikusokat a nép választja,és azok azt mondják amit a nép hallani akar,azért magyarellenes a szlovák politika,mert ez tetszik az embereknek,ha nem utálnának minket nem lehetne igy eredményt elérni.

2010. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szlovákokat mert a legtöbb békésen él a magyarokkal..én is ismerek egy szlovákot nagyon jófej
2010. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!