Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy felteszek...

Miért van az, hogy felteszek egy kérdést a holokausztól amiben semmi sértő és provokatív nem volt, de mégis kitörlik?

Figyelt kérdés
a kérdés a kuruc infon való vitára alapozott volt, hogy ki győzte meg jobban az embereket, én pedig beleírtam a véleményem miszerint a revizioinsták felmosták a padlót a hivatalos történészekkel.
2010. jún. 7. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell nekem megvédenem a modikat,de abban biztos lehetsz,hogy ha törölték a kérdésedet,akkor valamiben megsértetted vele az oldal házirendjét.
2010. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy miért törlik azt nem tudom, de az eredetire válaszolva szerintem senki nem győzött igazán, viszont az igaz, hogy Karsai például túlnyomó többségében csak közvetett bizonyítékokat mutatott fel (politikai megjegyzések, visszaemlékezések, stb). Karsai felkészültebb volt, de nem tudott a revizionisták minden kérdésére megfelelni. Kár, hogy már véget ért, és jobb lett volna, ha csak konkrét eseményekre bontva vizsgálódnak, nem úgy általában az egészről egyszerre. Számomra egy dolog a bizonyos, mégpedig az, hogy a holotagadás törvény úgy baromság ahogy van. (Mellesleg vigyázzatok, mert a kommentekre is vonatkozik.)
2010. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Egy történelmi tényről amit milliók átéltek nem meggyőzni kell bárkit!Nem vélemény kérdése hogy milliók lettek kivégezve és azok hozzátartozói egy része ma is él! És sokan ma is élnek akik szerencse folytán túlélték! Egy 20-30 éves ember mi jogon állít olyat amiről fogalma nincs?
2010. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackSword ***** válasza:
19%

Elöször is -bár nem olvastam el a vita összes részét, ezért a továbbiakban szeretnék elvonatkoztatni tőle, de nagyrészt az a tapasztalatom, hogy a tagadók közül sokan csak azzal dobálóznak, hogy olyan rövid idő alatt nem lehet annyi embert megölni, valamint a másik népszerű tagadási magyarázat a tifusz... Valamint az, hogy a megszálló seregek nem találtak bizonyítékokat... Ami megint csak népszerű, az az, hogy a történet ott sántít, hogy akkor zuhanyrózsa, vagy bedobott pasztilla...


Ezekre a kérdésekre persze könnyű válaszolni, és könnyű megfurni őket...

A vitában véleményem szerint azért kerekedtek fell a revizioniszták, mert hajlamosabbak előbb az érzelmeik után menni... Érzelmekkel pedig nem lehet vitatkozni... Véleményem szerint nem kerekedtek felül... Azért, mert valaki hangosabban mond butaságot, ettól az még nem lesz igaz...Ez pont olyan, mint a Fidesz kijelentése az államcsődről... ez sem igaz, hiába szajkózzák folyamatosan...


Elnézést a kitérésért... Valóban voltak gázkamrák, melyeket megtaláltak, és valóban szedett áldozatokat a táborokban a tífusz... Hogy milyen arányban, azt már teljesen felesleges firtatni, hiszen azt már soha sem fogjuk megtudni... Az auschwitzi gázkamra valóban rekonstrukció, mivel eredetit a németek a visszavonulásnál és a tábor elhagyásakor felrobbantották... De nem is minden táborban gyilkoltak ciánnal... Néhány táborban a szénmonoxid előnyt élvezett, s csak az égető üzemanyaghiány változtatott a hozzáálláson... És lehet még évszázadokig érveket és ellenérveket felsorolni, de teljesen felesleges lenne...


A holokauszt törvénnyel nekem semmi bajom nincs, mivel az elmult egy hónapban azt az időt töltöttem a témával kapcsolatban amíg ezt a hsz-t megírtam... yanítom nem is fogok vele többet foglalkozni ezután sem... Engem a törvény nem gátol/nem érint semmiben... Akkor miért tiltakozzak ellene????

2010. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
bauxittal öltek... Babi néni
2010. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Azt mondom még mindig, ha volt, ha nem fátylat rá, felejtsük el.
2010. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Üsse kő.
2010. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Spongyát rá na.
2010. jún. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
A 3. és az 5. válaszoló hihetetlen érteémes válaszokat adott... (irónia)
2010. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért mert irredenta soviniszta rasszista vagy kedves kérdező, tessék beletörődni! :)
2010. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!