Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Provokatív beszólásoktól...

Provokatív beszólásoktól mentes véleményeket kaphatnék az alábbi videókról? Az válaszoljon aki végignézte!

2010. márc. 28. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
első percek után, de, ez egy jobbikos kisfilm.
2010. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha ráírom egy nagykabátra, hogy tanga, attól még nagykabát lesz.
2010. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Én ezeket még tavaly láttam. Sokatmondó , őszinte videók... mindenkinek csak ajánlani tudom.
2010. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gyengébbeknek:Az válaszoljon aki végignézte!
2010. márc. 28. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
ezt a hülyeséget most őszintén a nagymagyarmonnyonle emberkéken kívűl ki az aki végignézné?
2010. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Engem nem igazán érdekel a gárda. Agyatlan kis emberkék lépnek be, akiknek nincs jobb dolguk a menetelésen kívül.

Jajj most le leszek pontozva, meg jön néhány okoskodó aki elmondja, hogy tüzifát osztott a gárda bla bla.

Ebből élnek már egy ideje.

Az SZDSZ meg tésztát és élelmiszert osztott, a fidesz szintén, az mszp is. Róluk miért nem beszél senki? Jahh az már nem menő.

2010. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Hatásvadász propaganda-anyag.

Annak egyébként elég ügyes, csak azon tűnődöm, miért írta oda, hogy "nem Jobbikos kisfilm", amikor nyilvánvaló, hogy az...


Meg, ahogy mindenki tudja (sejti) van az éremnek másik fele is, de ezt nem írom le, mert ez már nem a videóra vonatkozik, és csak meddő vitát szülne.

2010. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ti nem csak gyengék vagytok hanem egyenesen értetlenek.

Mi ezen olyan nehéz?Az válaszoljon aki végignézte!


Ne a Gárdán loholjatok!Nem ez a mondanivalója.

2010. márc. 28. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!