Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek ti mit szerettek...

Ellenzékiek ti mit szerettek Soros Györgyben?

Figyelt kérdés
Ugye azt tudja mindenki, hogy miért utalják a fideszesek meg rajtuk kívül a világon többen (ha jól tudom ki van tiltva izraelből is) de ti miért pártoljátok?
2018. febr. 6. 09:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
10%

"Amikor beavatkozott a magyar politikába, csakis jót tehetett, hiszen megszületett a Fidesz, nem?"


Muszáj ezt annyiszor szájba rágni?


A rendszerváltás után Soros nekiállt az ex szoci országokban fullajtárokat toborozni a saját utópiájához, amit Nyílt Társadalomnak nevezett el Carl Popper egyik könyve után.


Szórta a pénzt, oktatta, pátyolgatta őket, szeretett volna kitenyészteni egy engedelmes liberalista társaságot, aki majd megvalósítja a kevert fajú Európát meg a 73 nemi identitást, eltörli a nemzet meg a család fogalmát és megszünteti a keresztény vallást.


Ahogy a dolog körvonalazódott, egyre többeknek fordult fel a gyomra, és otthagyták a nagy filantrópot.


Igen... Orbánék PONTOSAN tudják, hogy mit is jelent a Nyílt Társadalom, mert első kézből tanulták, és hatékonyan tudnak ellene harcolni.


Addig viszonylag fű alatt ment az ellentét, ameddig Soros nem avatkozott bele nyíltan a kormány menekültpolitikájába.


Orbán 2015 szeptember 23-án előadta a 6 pontos tervét az EU-ban, amit el is kezdetek tanulmányozni.

29-én már Soros is benyújtotta a saját 6 pontos tervét az EU-ban, ami, köszönhetően a 226 "megbízható szövetséges"-nek valamivel nagyobb figyelmet kapott.


Ez azért is érdekes, mert Sorosnak SEMMILYEN hivatala, pozíciója nincs az EU-ban, mégis nagyobb nyomást tud helyezni az ottani "demokratikus" szervezetekre, mint bárki más.

2018. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%

https://www.youtube.com/watch?v=X3M-IbUPF34&app=desktop


Én főleg ezért le se tojom


Ha nincs teljesítmény egy kormány mögött ellenség képet kell alkotnia és patás ördögnek kikiáltani, így a gyűlölet eltereli a figyelmet arról hogy nap mint nap kirabolja a fidesz az országot.

2018. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Te mit szeretsz Istenben?
2018. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én eléggé bírtam, hogy repülővel vitt tüntetni Szegedről, de a haveromat Kanadából hozta haza, de vissza is vitte volna, ha akarja. Ja és nem valami lepra turista osztályon, hanem luxuskörülmények között. :D
2018. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!