Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek ti mit szerettek...

Ellenzékiek ti mit szerettek Soros Györgyben?

Figyelt kérdés
Ugye azt tudja mindenki, hogy miért utalják a fideszesek meg rajtuk kívül a világon többen (ha jól tudom ki van tiltva izraelből is) de ti miért pártoljátok?
2018. febr. 6. 09:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

"Állítólag.

Máig nem látta senki."


Azt se látta senki, hogy az illegális migrációt támogatja.

2018. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
16%

"zt se látta senki, hogy az illegális migrációt támogatja."



Igen, mert okosan kijátszotta a dolgokat.

2018. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjuk már ezt a hülyeséget. A filantrópia az olyan politikai elitben mint a magyar, népszerűtlen és nevetséges dolognak számít. Innentől kezdve, világos, hogy miért pont Soros ellen uszítanak. És miért pont a migráció alatt, abszolút baromságokkal.
2018. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Shai-Hulud ***** válasza:
82%

Nem szeretem Soros Györgyöt. Viszont amikkel próbálják megutáltatni velem, azokról kiderült, hogy hazugságok, belemagyarázások, szavak és gondolatok kiforgatása (ezeket amúgy is mesterien csinálja a Fidesz).


Szóval nem szeretem, és nem is utálom Soros Györgyöt.


Azt viszont nagyon utálom, ha a saját kormányom hülyére vesz, aljasul lenyúlja a befizetett adómat, és azt hazudja, hogy a problémákról egy innen több ezer kilométerre élő majdnem 90 éves öregember tehet.

2018. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
Én azt szeretem, hogy megalakította a liberális pártot: a fideszt. Jól kitömte őket pénzzel. Orbán Viktor a nemzetközi liberális internacionálénak volt az elnöke, őt is Soros György pénzelte és küldte ránk, mint sok fideszest.
2018. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
11%

#14 "azt hazudja, hogy a problémákról egy innen több ezer kilométerre élő majdnem 90 éves öregember tehet."


Hazudja?


Soros egy olyan liberális ideológia támogatója (igen, pénzzel és politikai befolyással) ami egy Európai Egyesült Államokat akar, sokmillió bevándorlóval, 73 nemi identitással, viszont hagyományos családmodell, a nemzet koncepciója és keresztény vallás NÉLKÜL.


Soros ennek az ideológiának egy önjelölt "celebje", és az ő nevével fémjelzik a célkitűzéseket.


Amit Soros képvisel, az politikailag és ideológiailag is szemben áll a magyar kormány sok áláspontjával.


És ezt ő is számtalan alkalommal világossá tette.


Az ellenzék meg semmit nem szeret Soroson, csak zsigerből mindent a keblére ölel, amit a kormány kritizál.


EZÉRT hebegnek, amikor ilyeneket kérdeznek tőlük.

2018. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Soros igencsak szörnyű alak, legalább annyira mint a Viktor.
2018. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%
Én a két szép szemét!
2018. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, nem ismerem. Ebből kifolyólag viszont, nem is gyűlölöm. Viszont egy kicsit azért mindig szimpatizálok azzal, akit ilyen vehemenciával támad a kormány. Hiszen már a csapból is Soros folyik...
2018. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom Ti miért utáljátok... Amikor beavatkozott a magyar politikába, csakis jót tehetett, hiszen megszületett a Fidesz, nem?
2018. febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!