Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az erdélyiek...

Szerintetek az erdélyiek szeretik Magyarországot és lakosságát?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Erdélyi magyarként szeretem Magyarországot, második otthonomként tekintek a helyre.
2018. febr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Azt szereti a többség, amit a magyar adófizetők pénzéből rájuk költ a Fidesz!
2018. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát azokat nem annyira, akik annak idején leszavazták az állampolgársági törvényt...
2018. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

#3

Azt nem is kellett volna megszavazni. Baromság úgy ahogy van.

2018. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
A pénzünket mindenképp.
2018. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Ők sok esetben öntudatosabb magyarok, mélyebben élik át a magyarságukat, és fontos nekik az anyaország. Más kérdés, hogy büszkék - főleg a székelyek - és ha elutasításra találnak egynémely - fentebb is megszólaló -

észkombájn részéről, akkor előfordul, hogy gorombán reagálnak.

2018. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Az MSZP ellenkapmánya biztos sokat rontott a dolgon, de lassan begyógyulnak a sebek. Az amúgy is egy kisebbség volt hisztije volt. És kárörvendően meg is lehet nézni, hogyan áll most az MSZP meg Gyurcsány. :)
2018. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem egyszer egy fiatal erdélyi nő azt, mondta, mintegy szemrehányásként, hogy Magyarország nem segíti eléggé őket.


Hát nem tudom, hogy mit gondoljak. Bármikor jöhetnek Mo.-ra dolgozni, állampolgárságot kaptak, szavazati jogot, a kormány tömi a zsebüket, ezért a román kormány jót röhög a markában, hogy a hülye magyarok gazdagítják a román állami kincstárat.

Persze tudom, hogy vannak ott is jó érzésű magyarok, ezért azokat tisztelem. De azt is látom, hogy nagyon hozzá vannak szokva az ingyen kapokhoz ott sokan. Tulajdon képpen kiváltságosak lettek, hiszen két állam hordozza őket a tenyerükön. Azt is tapasztaltam, hogy lenézik némelyek a magyarországi magyarokat.

2018. febr. 6. 10:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki azert panaszkodik hogy nem kap eleg sultgalambot annak a velemenyet magasrol le kell tojni. Ilyen emberek a hatar mindket oldalan vannak.

En peldaul 31 ev alatt semmit se kaptam M.O.-rol, de nem is vagyok maroktarto tipus. Megis mutogatnak ram hogy bezzeg mennyi penzt kapok onnan.

Az emberek? Edesvegyes. Vannak jofejek es vannak parasztok. Nyilvan az utobbiakat sem itt, sem ott nem szeretik.

2018. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Költözz át Magyarországra. Itt is jó lesz neked. Egyébként nem általánosítok. És van igazságod. Te egy őszinte ember vagy. Iszom az egészségedre!
2018. febr. 10. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!