Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az Alfahír...

Mi a véleményetek az Alfahír alábbi cikkéről?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 31. 12:15
 1/6 A kérdező kommentje:
A Jobbik nyíltan balliberális lett?
2018. jan. 31. 12:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Őőő...elakadtam az elején. A nő azt mondja, hogy sok helyről segítséget kért de mivel senki nem tett semmit, most ők is felelősek a tragédiában.

Már nem emlékszem a körülményekre, az esetre igen, de nem értem, hogy ha valaki ilyen közegben van a gyerekével, hogy már segítséget kell kérnie hivatalos szervektől, annyira eldurvultak a dolgok, akkor miért nem ment el onnan?

2018. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

,,Szerinte az is felelős az erőszakért, ha valaki bántalmazást lát, de nem tesz semmit sem"


Én csak erre az egy mondatra szeretnék reagálni. Miért nem tesz semmit se, ha valaki bántalmazást lát? Mert azt jobban meghurcolják, ellene indítanak eljárást és nem az ellen aki bántalmazta a másikat és az illető őt próbálta leállítani.

Sokszor egy-egy ilyen ügyben még a tanúkkal is szigorúbban lép fel a rendőrség, mint a bántalmazóval, erőszaktevővel. Nem kell csodálkozni azon, hogy ennyire elfordult a nép, nem avatkozik közbe, mivel elég erősen ki lett nevelve az eddigi kormányok által ez az emberekből. Pont emiatt történhetnek meg olyanok is, mint amik ellen tüntettek.

2018. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

"A Jobbik nyíltan balliberális lett?"


Nem értem mi köze van bármely oldalhoz a családon belüli erőszak elleni demonstrációnak

2018. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, a Jobbik ballibsi, a Vona meg búza és muszlim egyszerre.

Az igazi fityeszes hazafiak vak komondorokon esnek át.

2018. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!