Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emútnyócév vs emútnyócév?

Emútnyócév vs emútnyócév?

Figyelt kérdés

Van két emútnyócévünk: egy régi és egy új (ami még nem teljes emútnyócév, de közel van hozzá).

Ha ezt a két emútnyócévet összemérjük, akkor melyik az emútnyócévebb? Értem én ezalatt, hogy melyik emútnyócév alatt volt a legtöbb biztosítékot kiverő botrány, lopás, beégés meg egyéb ilyesmi finomság? Csak azért kérdem mindezt, mert ha emútnyócévezni kell, akkor tudni szeretném melyikre hivatkozzak.



2018. jan. 15. 19:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
27%

Téged miért a lopás, botrány.... érdekel ahelyett hogy mondjuk azt néznéd mennyit nőttek a fizetések reálértéken, vagy épp hogy áll az államadósság, esetleg hogy nő a gazdaság a régiós versenytársakhoz képest, hogy aránylik a minimálbér és létminimum, hányan dolgoznak meg ilyesmik?


Én ha választhatok aközött, hogy kompetens felelős vezetés legyen akik az ország fejlődési potenciáljának a 10%-át elmutyizza meg egy "tisztességes" kormány között akik csak épp nem értenek hozzá vagy a saját választási kampányuk foglyai és emiatt 20-30%-al fejlődünk a lehetőségeink alatt akkor az előbbit tartom kívánatosabbnak.

2018. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Pro Patria ***** válasza:
0%

01-16 12:18

Ezeket el is hiszed, vagy annyi a célod, hogy mások elhiggyék?

Az állam nyugdíjkifizetési köteletettségének megszüntetésére rá is tudsz mutatni az alkotmányban?

Emlékszel még a nővérhiány miatt átkötözetlen, sebekkel, kórházi ágyak hiánya miatt a váróteremben tartott betegekre, és az emberi fekáliával fertőzött infúziókra, tíz éve? Nem? Én igen.

Ez az adóarány melyik állapotot mutatja? Merthogy adónemeket nem csak növelnek, csökkentenek is (legutóbb épp most, január 1. után), és mindig változik.

Az ÁFÁ-t 25%-ról emelték 27%-ra. Másban is ennyire vagy őszinte (/körültekintő)?

Szomáliai szintű oktatás? A picit mértéktartóbb hülyítés hatásosabb lenne.

Az egymilliós kivándorlás is olyan hiteles, mint a "London a második legnagyobb magyar város"? Mert azt tudni lehet, hogy külföldi kimutatás szerint 96 ezer magyar él rendszerszerűen Nagy-Britannia területén:

[link]

2018. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ha az elmúlt emútnyócév tartott volna azóta, az én családom már a híd alatt lakna, az biztos.

Budapest meg még rosszabb állapotban lenne.

Bár a híd alatt lakva mindegy lenne.

2018. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!