Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na megérte hallani az igazságot?

Na megérte hallani az igazságot?

Figyelt kérdés
A fidesz nagy csillagszemű igazmondó juhász módjára elmondta a világnak, hogy óriási sz.a.rban vagyunk, ami miatt az euró árfolyama az egekben és nagyon sokan vesztenek emiatt tízezreket el. Megérte ez a fene nagy igazság + mszp lejáratása azt, hogy legyen 285forintos eurónk, ami ki tudja meddig emelkedik még? inkább hazudott volna még a világnak és nyomatta volna a bajnai féle megszorításokat vagy valami hasonlót, akkor talán a befektetői bizalom is erősödött volna. szerintem ezek a fideszesek hülyék.
2010. jún. 5. 08:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%

"A fidesz nagy csillagszemű igazmondó juhász módjára elmondta a világnak, hogy óriási sz.a.rban vagyunk"


Inkább hazudoznia kellett volna, hogy csak egy-két hónap múlva derüljön ki a helyzet? Nem értem, mit akadékoskodsz.


"ami miatt az euró árfolyama az egekben"


Kétségtelen, hogy a Kósa-nyilatkozat után kibontakozott némi spekuláció. Az euróárfolyam nem az egekben van: 289 volt tegnap este, 2009 tavaszán volt 313 is.


Azt meg meg kéne szokni, hogy már nem szocializmus van, az árfolyam nincs rögzítve, ennek megfelelően ingadozik.


"Megérte ez a fene nagy igazság"


Inkább hazudni kellett volna, mondjuk azt, hogy minden rendben van? Aztán mondjuk augusztusban kiderült volna, hogy mégsem? Mégis hogy képzeled?


"inkább hazudott volna még a világnak"


Az a görögöknek se vált be és kedvenc Ferikéd is belebukott.

2010. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ferike abba bukott bele, hogy beismerte, hogy hazudott ő és az egész politikai elit, de tudom, teljes beszédet olvasni lusta a magyar, csak az rtlklub megy...


hát ha hazudik és a háttérben teszi helyre a dolgokat, simán jobban jártunk volna...

2010. jún. 5. 08:54
 3/23 anonim ***** válasza:
10%

"A fidesz nagy csillagszemű igazmondó juhász módjára elmondta a világnak, hogy óriási sz.a.rban vagyunk"


Inkább hazudoznia kellett volna, hogy csak egy-két hónap múlva derüljön ki a helyzet? Nem értem, mit akadékoskodsz.

Miért? AMikor Gyurcsány mondta ugyanezt, máris végtelensok paródia került ki, mindenki szidta, mint a ****-t. Most a drága fidesz mondta ugyanezt, erre máris igazuk van. Ez nem más, mint puszta kivételezés. Nem állok egyik párt mellett sem, utálom a politikát, még senkinek nem okozott örömöt a dúsgazdag képviselőkön kívül, de ez mégsem igazságos, hogy pusztán szimpátia és kivételezés alapján eldöntik, hogy kinek van igaza és kinek nincs.

2010. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Olvasd már el az MNB jelentését.Még csak nem is igaz amit állítanak.Kell valami amivel megmagyarázzák a birkáknak,hogy miért nem lesz beígért adócsökkentés.Nekem tetszik,alig vártam,hogy nyerjenek.Korábban röhögök a messiásvárókon mint reméltem.
2010. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%
Utolsónál a pont, a számból vette ki a szót.
2010. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

09:07


"Most a drága fidesz mondta ugyanezt, erre máris igazuk van."


Szerelmed, Feri 2006 májusában kijelentette, hogy az elmúlt másfél évben (2004 ősze óta volt ő a miniszterelnök) "elkúrta".


A II. Orbán-kormány május 29 óta van hivatalban (ma egy hete). Ugyanaz a szituáció? Nem, barátocskám. Ferike azt ismerte el a Párt szűk nyilvánossága előtt, hogy az ő kormánya elkúrta. Kósa és Szijjártó legfeljebb azt ismerhette el, hogy az előző kormány kúrta el. Ugyanaz a szituáció?

2010. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

08:54


"Ferike abba bukott bele, hogy beismerte, hogy hazudott"


Az őszödi beszéd 2006. szept. 17-én került nyilvánosságra. Ferike 2009 március 21-én mondott le, mivel kormányzásra képtelennek bizonyult és semmilyen elképzelését nem tudta megvalósítani. Bukásának semmi köze az őszödi beszédhez.


"hát ha hazudik és a háttérben teszi helyre a dolgokat, simán jobban jártunk volna..."


De mivel nem tudta "helyretenni a dolgokat", ezért lemondásra kényszerült 2009 márciusában. Vagy ennyire súlyos emlékezetkiesésben szenvedsz, hogy már arra sem emlékszel, mi történt másfél évvel ezelőtt? Ha ilyen memóriazavaraid vannak, akkor orvoshoz menj, ne politizálj.

2010. jún. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Mintha szíjjártó papagáj szava számítana...:DDD

[link]

2010. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%

2 hónapja írtam le egy kérdésre a Fidesz tervét.

- Nagy átverések, hogy megnyerjék a választást.

- fél év haszontalan látszatintézkedés.

- 3 év sopánkodás, hogy rossz helyzetet hagyott hátra az MSZP, így bizony ők sem tudnak csinálni semmit.

-utolsó fél év: látszat intézkedések a kampányra.


Úgy látszik bejön. Most tartunk a sopánkodásnál...

2010. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
Rühellem Orbánékat, de a gazdaságunkat Bajnai tovább mélyítette, a külföldiek csak röhögtek rajtunk, hogy mennyire marhák a Bajnaiék...
2010. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!