Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szól bele olyan a...

Miért szól bele olyan a magyar politikába, aki nem is itt él, nem itt dolgozik és adózik? Heller Ágnes?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

"aki nem is itt él, nem itt dolgozik és adózik? Heller Ágnes?"

Miért, szerinted hol él, dolgozik, adózik?

2018. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert nincs önkritikája. Ha én máshol élnék, nálam alap lenne, hogy nem avatkozom olyanba, ami nem rám tartozik. Amennyire én tudom, külföldön tanít és csak évi 1 hónapot tölt itthon a belvárosi önkormányzati lakásában. Bár én egy ilyen kivénhedt tyúk szavára amúgysem adok. A korából adódóan, inkább a végrendeletét kéne már intéznie, minthogy osztja az észt. Azzal pedig ne dicsekedjen, hogy abarátai befogták az orrukat és a korrupt Clintonra szavaztak....Ez a szöveg nem túl hiteles egy korrupt fideszre szavazás ellen....amikor az ő pereputtya is korruptakra szavazott...csak Amerikában
2018. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
#2: Az égvilágon semmi baj sincs a határon túli magyarokkal. De az ő szavazataikkal megnyert választás következményei nem őket sújtják.
2018. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
5, Oké... Ez egy teljesen legitim álláspont. Semmi baj nincs azzal, hogy valakinek ez a véleménye. Csak ne uszítson
2018. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Én például külföldön élő magyarként azért fogok szavazni, mert: a szüleim Magyarországon élnek, több rokonom Magyarországon él, van Magyarországon ingatlanom és előfordulhat, hogy egyszer még visszaköltözünk...
2018. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

# 5

Ha te a szüleid miatt akarsz szavazni, akkor én meg duplán akarok szavazni. Ez kb olyan.

2018. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Heller Ágnes milyen állampolgár? Magyar. Van még kérdés?
2018. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
5- de most nem itt élsz... döntöttél és kint próbáltál szerencsét és mégis onnét bele akarsz po.fázni a magyaar politikába, hogy mi itt élők viseljük a te szavazatod következményeit... aki kint él, egyszerűen mevonnám tőlük a szavazati jogot, remélem erre előbb-utóbb sor kerül. majd ha hazajön, akkor van alapja, hogy döntsön a többiekkel
2018. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Akkor nézzük máshogy: ti milyen feltételhez kötnétek a szavazati jogot?
2018. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja mert a külföldi magyarok szavazatán múlik,peeeeerszeee
2018. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!