Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy egy...

Mit szóltok hozzá, hogy egy ilyen szép dalt átköltöttek "migránsokra"?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VmLLREV8fgQ


Szerintem botrány,hogy az Európa dalt ilyenre átírták.


2018. jan. 5. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem kellett volna. Én jobban szeretem az eredetit.
2018. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Botrány.

Pláne, ha egy olyan ország pofázik amin 230 ezer migráns haladt keresztül háborítatlanul.

Ebből kéne 1300-at befogadni......

Ez az áthaladt migránsok 0,6%-a.

Jobb ha befogjuk a pofánkat mielőtt beverik. Az EU gazdaságának 1%-át kitevő Magyarországot akkor csinálják ki amikor akarják. Már az EU támogatások megvonása is gazdasági összeomlást okozna.

2018. jan. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Semmiféle összeomlást nem okozna. Attól végképp nem omolna össze a magyar gazsaság, hogy mondjuk kevesebb kilátőt építünk. A magyar gazdaságot az ipari termelés húzza, az meg menne EU-s támogatás nélkül is.
2018. jan. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

"Ő dolguk, bár elég szánalmasnak érzem, hogy a világ legerősebb gazdasági szövetségére és annak félmilliárd állampolgárára a frászt hozza másfél millió fekete afrikai és közel-keleti migráns."


Mivel elég szépen bemutatkoztak :)

De remélem a Magyar Gárda illetve a romagyilkosok esetén is ez vt a véleményed, hogy nem kell aggódni ;)

2018. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

"Pláne, ha egy olyan ország pofázik amin 230 ezer migráns haladt keresztül háborítatlanul."


Inkább mondjuk úgy, hogy pofátlanul és önkényesen ;)

2018. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!