Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye az LMP-nek...

Sulek Péter kérdése:

Mennyi az esélye az LMP-nek az idei választásokon?

Figyelt kérdés

Hány %-ot fog szerintetek elérni,illetve mennyi esélye van,hogy átlépje a bejutási küszöböt.

Megköszönöm mindenki válaszát az esetleges statisztikákat is,de csak sima magán vélemény is érdekel. Köszönöm.


2018. jan. 5. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


3-7%(4,75% az átlag mérés alapján) a teljes lakosság körében mért támogatottságuk. Azt ha felszorzod kb. 8 millióval(ennyi ember jogosult szavazni) akkor megkapod, hogy alsó hangon 240 - 560 ezer(380 ezer az átlag mérés alapján) támogatójuk lehet. Ha marad a 2014-es közel 5 millió szavazó aki elmegy akkor ez egy 5-10% közötti listás eredménynek felelhet meg.

Szerintem jobban fognak szerepelni, mint 2014-ben de továbbra se lesznek meghatározó erők.

2018. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első korrekt módon leírta, bár nekem az a véleményem, hogy tovább csökken a választási morál.
2018. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én most betippelem őket listán 8-9%ra aztán meglátjuk lehet jobban is szerepelnek majd.


Az utóbbi időben a személyes környezetemben is egyre többen vállalják az LMP szimpátiájukat, a jobbikos és balos ismerőseim meg egyre kevésbé lelkesek.

2018. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2017-ben egészen augusztusáig 4-5%-on volt, decemberben már 8%-állnak, ennek köszönhető, hogy az MSZP 3 hónap alatt elvesztette a támogatóinak erős negyedét, áprilisba 8-ról még nőhet és csökkenhet is, de én úgy gondolom, hogy 10%-körül fog, mozogni.


Fentebb írták, többen szimpatizálnak az LMP-vel, kiderül majd, hogy mennyien, de nagy esélye van a 3. legerősebb parlamenti frakció megszerzésére.

2018. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, 10% körüli eredményre, reális esélyük van.
2018. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Mint háromlábú sündisznónak a hatsávos autópályán.


Biztos vesztesre az emberek nem szeretnek szavazni, úgy hogy az ellenzéki szavazók nagy része otthon fog maradni...


Szóval már a bejutási küszöb is olyan magas nekik, mint malacnak a csemballó...

2018. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

8-10% amit kaphat.


Különben az LMP átveszi az MSZP helyét (nem nehéz akkor mikor az MSZP kész szappanopera). Aki MSZP-re szavaz az vagy hülye, vagy a Fidesznek kedvez.

2018. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Győzni természetesen nem fog, a legnagyobb ellenzéki erővé avanzsálás sem reális, mert ebben a Jobbik, a DK, és még az MSZP is konkurenciát jelent (bár, egyiküket tán sikerül megelőzni), viszont egyre valószínűbb, hogy stabilan bejut a parlamentbe. Ez azért nagy siker, mert lényegében az összes épkézláb politikusuk (Karácsony, Jávor, Szabó T., Szabó R., Kaufer, Róna, Kukorelly, Vágó, és persze Schiffer) kiszállt és Hadházy-n kívül szinte senki nem érkezett helyettük...
2018. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:57


De érkezett, a homoszexuális Ungár Péter, Schmidt Mária édesfia. A listán a 3. helyen áll.

2018. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!