Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Fidesz a Fidesz...

Mi a baj a Fidesz a Fidesz "demokrácia hozzáállásával"?

Figyelt kérdés

Én semmiféle kivetnivalót nem látok a kultúrpolitikájukban,társadalompolitikájukban.


Egyéb téren vannak túlkapások,korrupciós problémák.Viszont, ha ezt nem számoljuk, akkor szociálpolitika,társadalompolitika terén jó munkát végeznek.

A demokrácia hozzáállásuk is tetszik.


Sok alkalommal jártam már külföldön,brit,illetve német területeken.Sohasem volt szimpatikus, ami ott van, minden tele volt bevándorlókkal.

De, a legutóbbi olaszországi nyaraláson is sok volt, csoportokban mászkáltak, majdnem elhánytam magam tőlük.

Ez az egyik dolog, ami miatt undorodok a liberális demokráciától, egy fertő az egész.

A másik pedig a "nemi" politika.



Az előző munkahelyemen a német delegáció is előhozta ezt a bevándorlósdit, természetesen rájuk szóltam,hogy nem kellene politizálni.

Nekem is van egy ismerősöm, aki azt mondja "nincs szíve, annak aki kitiltaná a menekülteket".

Én erre meg azt szoktam mondani, agya meg annak nincsen, aki beengedné.De, a szívében semmiféle öntudat, áruló mind.



Szóval,nekem teljesen megfelel az, amit a Fidesz, sőt kifejezetten tetszik,hogy egyre inkább bevándorlóellenesebb az ország, ez a jó irány.



Az,hogy mit csinál a Fidesz az egészségüggyel, nem igazán érint.

Van diplomám,megfelelő állásom,mellette egy online shopom.

És nem érdekel ki mit mond, akkor is a Fideszre szavazok.Vagy, mondjon valaki nyomós érvet,hogy miért ne?

Semelyik másik párt nem tesz ez ellen a fertő liberális demokrácia ellen.


2018. jan. 4. 17:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A demokrácia nem abban nyilvánul meg,hogyan vélekedik az idegenekhez egy kormány,hanem hogyan bánik az állampolgáraival,akik benne élnek!


Szerintem nyisd ki jobban a szemedet!

2018. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
"...majdnem elhánytam magam tőlük." Hat, akkor ne Olaszorszagban nyaralj, hanem a Balatonnál. És ha nem szimpatikus ami a nemeteknél, briteknél van, nem kell odamenni.
2018. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

KIZSAROLTÁK 3000000 ember majdani nyugdíját, eszméletlen arroganciával (nem elvettük, hanem 'megvédtük', ugye). Már csak ezért is a levesbe kell menniük. A versenyképességet csökkentő (és így téged is szegényítő) lopásokról ne is beszéljünk.

Megértem, hogy útálod a bevándorlókat, én se szeretem őket. De egyrészt vedd észre, hogy ez a fidesz EGYETLEN mondanivalója. Most komolyan ez a 'minden más megbocsájtható' kártya? Legyél akkor jobbikos, ők legalább ebben is komolyan vehetők. A kvótanépszavazás után lett volna a fidesznek lehetősége alkotmánymódosítani, a jobbik melléjük állt volna. Egyedül annyit kértek, hogy szűnjön meg a rogánéknak sok nyereséget, a magyar államnak veszteséget hozó letelepedésikötvény-biznisz. Annyira azonban már nem volt fontos nekik.

2018. jan. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!