Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baj a Fidesz a Fidesz...

Mi a baj a Fidesz a Fidesz "demokrácia hozzáállásával"?

Figyelt kérdés

Én semmiféle kivetnivalót nem látok a kultúrpolitikájukban,társadalompolitikájukban.


Egyéb téren vannak túlkapások,korrupciós problémák.Viszont, ha ezt nem számoljuk, akkor szociálpolitika,társadalompolitika terén jó munkát végeznek.

A demokrácia hozzáállásuk is tetszik.


Sok alkalommal jártam már külföldön,brit,illetve német területeken.Sohasem volt szimpatikus, ami ott van, minden tele volt bevándorlókkal.

De, a legutóbbi olaszországi nyaraláson is sok volt, csoportokban mászkáltak, majdnem elhánytam magam tőlük.

Ez az egyik dolog, ami miatt undorodok a liberális demokráciától, egy fertő az egész.

A másik pedig a "nemi" politika.



Az előző munkahelyemen a német delegáció is előhozta ezt a bevándorlósdit, természetesen rájuk szóltam,hogy nem kellene politizálni.

Nekem is van egy ismerősöm, aki azt mondja "nincs szíve, annak aki kitiltaná a menekülteket".

Én erre meg azt szoktam mondani, agya meg annak nincsen, aki beengedné.De, a szívében semmiféle öntudat, áruló mind.



Szóval,nekem teljesen megfelel az, amit a Fidesz, sőt kifejezetten tetszik,hogy egyre inkább bevándorlóellenesebb az ország, ez a jó irány.



Az,hogy mit csinál a Fidesz az egészségüggyel, nem igazán érint.

Van diplomám,megfelelő állásom,mellette egy online shopom.

És nem érdekel ki mit mond, akkor is a Fideszre szavazok.Vagy, mondjon valaki nyomós érvet,hogy miért ne?

Semelyik másik párt nem tesz ez ellen a fertő liberális demokrácia ellen.


2018. jan. 4. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
A bevándorló ellenesség az milyen kapcsolatban áll a "demokrácia hozzáállásával"?
2018. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1#

Sok köze van hozzá.


A legtöbb liberális demokrata úgy nyalja a 3. világbeliek fenekét,hogy nem győzik bő nyállal.

A liberális demokráciák, amiket az utóbbi lények üzemeltetnek meg szórják rájuk a milliárdokat,elhallgatják,ha bűnöznek.


Ez egyfajta züllöttség.

2018. jan. 4. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

"Sohasem volt szimpatikus, ami ott van, minden tele volt bevándorlókkal. "


Engem meg ez nem érdekel. Magyarországra egy db bevándorló sem akar jönni, ha meg erőszakkal ideraknának belőlük vmennyit, azok is mind egy szálig elhúznának nyugatabbra 1 nap alatt. Ahhoz meg semmi közöm, hogy mi van Németországban vagy Franciaországban. Ha nem tetszik, ami ott van, akkor nem megyek arrafelé. Kész, ennyi.

2018. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Demokrácia: Democracy (Greek: δημοκρατία dēmokratía, literally "rule of the people"), in modern usage, is a system of government in which the citizens exercise power directly or elect representatives from among themselves to form a governing body, such as a parliament.[2] Democracy is sometimes referred to as "rule of the majority".[3] Democracy is a system of processing conflicts in which outcomes depend on what participants do, but no single force controls what occurs and its outcomes.


Liberális demokrácia: Liberal democracy is a liberal political ideology and a form of government in which representative democracy operates under the principles of classical liberalism. Also called western democracy, it is characterized by fair, free and competitive elections between multiple distinct political parties, a separation of powers into different branches of government, the rule of law in everyday life as part of an open society and the equal protection of human rights, civil rights, civil liberties and political freedoms for all people. To define the system in practice, liberal democracies often draw upon a constitution, either formally written or uncodified, to delineate the powers of government and enshrine the social contract. After a period of sustained expansion throughout the 20th century, liberal democracy became the predominant political system in the world.


Melyik kapcsolódik bárhogyan a bevándorláshoz? Szerintem egyik sem.

2018. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként meg, a bevándorlás egy teljesen mondvacsinált ügy a magyar politikában. Odin azt ígérte, hogy nem lesznek jégóriások, és hát látsz jégóriásokat? Kb. ez a szint. Magyarországon jelenleg a kivándorlás a jelentős folyamat, bevándorlás pedig minimális. És nem a Fidesz hősiessége miatt. Gyurcsány alatt se volt, Bajnai alatt se, Meggyesi alatt se, az előző Orbán kormány alatt se, Horn alatt se, Antall alatt se. Szóval egy olyan országot, ahova senki nem akar bevándorolni nagyon jó szöveg megvédeni a bevándorlóktól. Nem nagyon lehet vele bukni. Mondom, Odin és jégóriások.
2018. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az neked "demokrácia" h ha valamit a Fidesz akar az nem gond teljesen jó.


Ha valami emberek itt akarnak v mit azaz már az hazaárulás, álomgyilkosság, provokáció, Soros György....

Milyen jó is lenne ez az ország csak a Fidesz hozzállással.


"Vagy, mondjon valaki nyomós érvet,hogy miért ne?"

MIGRÁNS, MIGRÁNS , MIGRÁNS , MIGRÁNS , Soros, Soros , Soros , Soros. Szettnéd még ezt hallani éveken keresztül mer én már agy f....t kapok tőle.

A Fidesz agymosó média birodalmától dettó. Origótól a 888-on át az M1-ig.


Anyám rá van függve a királyi tv-re és úgy retteg a migránsoktól h az külön definíció lehetne. Én 3 éve ezt hallom tőle. Pedig életében nem látott migránst.


Am meg ha OV marad akkor valszeg még többen húznak majd el már így is elment v 1 millió. A munkarőhiányról meg a zuhanó gazdaságunkról nem beszélve. Végül nem marad itt más csak migránsoktól való propagandista agymosó rettegés minden sarkon egy VIGYÁZZ ME JÖN A MIGRÁNS ! plakáttal.


Azt majd ha kéne egy asztalos v egy gázszerelő (nem nem a Mészáros) majd vakarózhatsz mer nem lesz.


Na kb ilyen lesz OV MO-ja. Tudjuk jobban teljesít csak 1X kórházba ne vigyenek.

2018. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most vagy ennyire ostoba a kérdező, vagy ennyire jó troll.

Bár igaz a mondás, hogy a hithű fideszes és a troll között nehéz különbséget tenni.


ez viszont gyanús:


"Az,hogy mit csinál a Fidesz az egészségüggyel, nem igazán érint."


ennyire azért a fideszesek se hülyék, szóval még nekik is van annyi eszük, hogy tudják, hogyha elcsapja őket egy figyelmetlen autós, akkor lehetőleg nem akarnak három órát várni, míg orvos látja őket, hajlok rá, hogy trollkérdés.

2018. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

" sőt kifejezetten tetszik,hogy egyre inkább bevándorlóellenesebb az ország, "


Nincs olyan ostoba ember aki MO-n akarna élni mikor Ausztriában a semmire kap 1.000 eurót. MO-n meg nagy büdös semmit. A migránsok maguk mondták h MO szegény nem akarunk itt élni.


Tehát te egy olyan dologtól rettegsz ami egyébként sem következne be. Ha ide is küldenek 5.000 embert 1 napon belül elhúzz az összes akkor is ha migráns barát lenne a kormány. Mer kb Bulgáriával vagyunk egy vonalban gazdaságilag.


Még ha szagképzet ember is lenne akkor az meg azért nem maradna mert 3.000 az jobban hangzik mint 400.

2018. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az, hogy mit csinál a Fidesz az egészségüggyel, nem igazán érint."


Na, pontosan ennyire helytálló és okos az érvelésed többi része is. Az egészségügy az egyik abból a néhány dologból, ami pártállástól, vallástól és bőrszíntől függetlenül MINDEN embert érint.

2018. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek...a demokrácia lényege, hogy az embereknek van beleszólása a politikába.

Ha te így gondolod szavazz a fideszre. Én nem így gondolom így másra fogok.


Egy egészséges demokráciában a pártok egyenlő esêlyjel indulnak és a szavazatok arányában képviselik magukat a parlamentben, ahol az így kialakult képviselőgárda hozza a döntéseket...

2018. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!