Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől eshetett a forint ilyen...

Mitől eshetett a forint ilyen sokat? Ha megkérhetlek ne MSZPz, ne Fideszezz. Rendes válaszokat várnék ha lehet.

Figyelt kérdés
Szerintem közrejátszott úgy e a Sony kivonulása,valamint az árvíz okozta károk-gyümölcsök drágulása,stb...Rohadtul nem az előző,és nem a mostani kormány tehet erről.Csak felhasználják egymás ellen.Vélemény?
2010. jún. 4. 00:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%

a németek beharangozták az euró lecserélését, azért


mellesleg nagy az esőzés, és tönkrementek a gabonaföldek és gyülölcskertek, ezért van drágulás az élelmiszereknél.


Amint látjátok, ennek is a fidesz az oka...

2010. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
dede sorry:Dcsak már késő van,és ami azt illeti kicsit engem is megilyesztett a kijelentés...na de ha nem javul a helyzet lesz itt még sztem haddelhad.Ugyan is se az Eu,se z IMF nem erősítette meg,se senki...
2010. jún. 4. 00:26
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
Mit nem erősített meg?
2010. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Az "államcsődöt"...
2010. jún. 4. 00:28
 15/22 A kérdező kommentje:
Sőt a tvben független közgazdászok is azt állították,hogy közel sincsen államcsőd.
2010. jún. 4. 00:29
 16/22 anonim ***** válasza:
Hirtelen esés hirtelen dolgoktól van. Árvíz már van 2 hete, a Sony meg nem tud ekkora gyengülsét hozni. Egyértelműen a ,,szakértő'' kormányunknak köszönhetjük, hogy a BUx zuhan.. mondjuk a bejelentéssel megvárták, míg Pintér Sándor belügyminiszter eladja 110.000 darab(!) OTP részvényét... Maffiózók és idióták vannak a vezetésben. Nem tudom, hogy mit várunk..
2010. jún. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
mert az mszp tönkre tette a fidesz meg falf@sz
2010. jún. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez egy bonyolult kérdés. Szerintem egy kicsit mindennek köze van hozzá a már fentebb említettek közül. A volt és a jelenlegi kormány is, az árvíz is, a bejelentés is. Meg néha amúgy ok se kell, elég ha néhány ember megijed, és gyorsan megszabadul néhány részvénytől, aztán elindul a lavina, mert a többi látja, hogy "húú, ez is eladta, az iseladta, gyorsan én is eladom, mert a végén bebukom az egészet". Így aztán be is bukjuk az egészet.


Egy bankcsődnek már csak a híre is bankcsődhöz vezethet. Pedig nem is volt valójában bankcsőd.

2010. jún. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kóda tutira hülye! Szólhatna nekik valaki hogy mostmár nem ellenzékben vannak.... és nem beszélhetnek hülyeségeket.
2010. jún. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

"Mitől eshetett a forint ilyen sokat?"


Mivel a forint árfolyama nincs rögzítve, ezért ingadozik. Most éppen lefelé. Máskor meg fölfelé. De mindig csak arra figyel fel mindenki, amikor esik, és ilyenkor elkezdődik a divatos hisztizés, hogy "mééé esik a fóórint??" és a sok hatelemis okostóni el is kezdi fejtegetni, hogy biztos megint az a rohadt fidesz a hibás.


"Szerintem közrejátszott úgy e a Sony kivonulása,valamint az árvíz okozta károk-gyümölcsök drágulása,stb..."


Vagy igen, vagy nem. Devizapiaci elemzők sem tudják, úgyhogy szerintem te sem tudod. Mondjuk nem is érdekes kérdés.


Egyébként nem kell megijedni attól, hogy ingadozik a Ft-árfolyam. Mint említettem, nincs rögzítve, nyugodtan ingadozhat.

2010. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!