Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne adni egy esélyt a...

Nem lehetne adni egy esélyt a jobbiknak?

Figyelt kérdés
Szerintem csak ők tudnák leváltani és jó mondják hogy pesten meg nyugaton jobb az élet,de itt Miskolcon és Borsod megye körül szerintem nem megy annyira jól... Igazából én pártatlan voltam de annyira látszik hogy a Fidesz lejárató kampányt csinál a jobbik ellen és most ez a húzás is amit nemrég tett,hogy ki kell fizetniük a jobbiknak többszáz millió forintot hogy indulhassanak eléggé gyáva dolog. Szerintem lehetne nekik egy esélyt adni és rájuk szavazni...
2017. dec. 14. 15:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De a fidesz se látszik annyira jónak :D őszintén felcsúton hogy élnek az emberek,meg ez a stadionos szarság is... szerintem akkor is lehetne egy esélyt adni nekik
2017. dec. 15. 18:32
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem a rovásírás nem érdekel, sem az iszlám támogatása. A bérlakás program sem vonzó számomra. A bérunió disztópia, meg hidegen hagy. Nincs tulajdonképpen programjuk, azon kivül, hogy hatalomra kerüljenek.
2017. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nos, a választók nem adtak.
2018. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!