Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne adni egy esélyt a...

Nem lehetne adni egy esélyt a jobbiknak?

Figyelt kérdés
Szerintem csak ők tudnák leváltani és jó mondják hogy pesten meg nyugaton jobb az élet,de itt Miskolcon és Borsod megye körül szerintem nem megy annyira jól... Igazából én pártatlan voltam de annyira látszik hogy a Fidesz lejárató kampányt csinál a jobbik ellen és most ez a húzás is amit nemrég tett,hogy ki kell fizetniük a jobbiknak többszáz millió forintot hogy indulhassanak eléggé gyáva dolog. Szerintem lehetne nekik egy esélyt adni és rájuk szavazni...
2017. dec. 14. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Nem, mert az nem program, hogy elmondom, mit NEM akarok csinálni (aztán meg visszakozni, de ez más téma), csak akkor lenne valami értelme foglalkozni velük, ha lenne olyan elképzelésük arról, hogy mit akarnak, ami reális és nemcsal "parasztvakítás", azaz összevissza hözöngés minden valóságos alap nélkül.

Ígérni hülyeségeket lehet, de megvalósítani nem - és értelmes ember nem is hiszi el az ilyen utópisztikus ötleteket.

2017. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

A programjukból kiindulva ők is két kézzel szórnák a pénzt, csak azt nem hallottuk, hogy miből.

És erős a gyanúm, hogy mivel elég gyorsan váltottak irányt, egy esetleges győzelem esetén megint gyorsan váltanának... aztán ki tudja, megint lángolna az uniós zászló...

2017. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem, nyíltan antiszemita és neonáci nézetű pártnak semmilyen esélyt nem szabad adni, hanem be kell tiltani.
2017. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
De igen lehetne. Ehhez nem is kell más, csak az, hogy ezt mondjuk, 2, 5 millióan így gondolják...
2017. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De. Ha nem hagyja abba a mérséklődést, és valakivel kompromisszumot köt, akár baloldalról. Tehát, annak nincs értelme, hogy egy párt váltson megint, pont az okozza azt ami most van, a lehetőséget erre, hiszen itt magas a korrupció aránya. Fidesszel vagy anélkül.
2017. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Figyel az én "1 bit-es" logikámmal élve:

Egyszer azt mondta, jöhetnek a migrik, egyszer azt, hogy "kizárjuk őket" én innentől már nem hiszek nekik...


Azért mert hirtelen az összes rájött, hogy "a magyar nép nem akarja őket" 2015 hülyeségeiket nem felejtik el az emberek


Tőlem nem kapnak esélyt

2017. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy olyan pártnak minek adjunk esélyt, aki anno úgy zsidózott a nap 24 órájában, hogy közben voltak zsidó tagjai is, akik közül volt olyan is, aki elég magas posztot töltött be a párton belül?

Pont Miskolcon és a környékén mutatta meg a Jobbik az igazi arcát, mi történne, ha ők kerülnének hatalomra. Jobbikos választási kerületek újrarajzolása, hogy Szegedi Csanád támogatói többségbe kerüljenek, azon Jobbikos szervezetek azonnali kizárása, aki nem Csanádot támogatta, majd pólótól, zászlótól, kitüzőtől kezdve minden visszakérése, amit addig kaptak, persze ezt nyilvános helyen, hogy mindenki lássa mi történik, hogyha valaki nem Csanádékkal van. Olyanokat már megse említem, hogy Szegedi Csanád és Márton megakarta választatni magukat többször is a B-A-Z megyei Jobbik örökös vezetőinek, stb. Mindezt úgy, hogy Vona továbbra is zsidózott napi 24 órában, úgy, hogy már ekkor is tudott Csanádék zsidó mivoltáról. Az csak mese, hogy hirtelen jött a megvilágosodás, az információ, hogy ők valójában zsidók. Olyan, mintha Orbán Ráhel holnap azt nyilatkozná meglepődve tudta meg a tényt, miszerint Orbán Viktor az apja és nem csak a bébiszittere volt.

Na, egy ilyen pártnak minek adjunk esélyt?

2017. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ameddig a jelenlegi vezérüket nem váltják le addig nem.
2017. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Míg azt a pénzéhes, primitív vonát mutogatják előszeretettel, addig borítékolható a negatív siker....
2017. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Aki esélyt akar adni a Jobbiknak, dobja össze nekik a büntit...


A meccs még nem lefutott egyébként sem...


A Jobbik szimpátiát akar kelteni, ami veszélyes dolog, mert pont azok fognak megundorodni tőle, akik a tökösségükért támogatták...


Ha egy igazi nyávogó cicapárt lesz belőlük, akkor vége.

Egy szánalomból kitartott párt ne vezesse az országot.


Szerintem...

2017. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!