Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ezekhez az új...

Mit szóltok ezekhez az új bizonyítékokhoz Havas ellen?

Figyelt kérdés

Havas elismerte, hogy vibrátort küldött Molnár Anikónak:

[link]


Havas egy 2014-es műsorban elismerte, hogy fogdosta Görög Zita kezét és combját, a következő szavakkal: "megbántam" és "belátom":

https://www.youtube.com/watch?v=Elw-4-x0PsQ


Azok a balliberálisok és Jobbikosok, akik szerint Havas zaklatási ügye mögött csupán a fidesz lejáratókampánya áll és egy szó sem igaz az egészből, mit szólnak ehhez?

Vajon tényleg ártatlan?



2017. dec. 14. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Vibrátor küldés mióta számít bűncselekménynek vagy molesztálásnak? mert a vád szerint molesztálás történt
2017. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Másik dolog ez az ügy nem tartozik a politikához, a bulvár szekcióba írjatok ilyeket
2017. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt olyan munkatársam, akinek egyszer viccből, egy csomag kotont adtak a kedves kolleginák. Azt mondta most fontolgatja, hogy feljelentést tesz molesztálásért, zaklatásért...
2017. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hájaaa ***** válasza:
78%
Ezt a "balliberális" szót miért hangsúlyozza annyira a jobber média? Sosem értem. Valaki például jobliberális, akkor velük most mivan?
2017. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

"Azok a balliberálisok és Jobbikosok, akik szerint Havas zaklatási ügye mögött csupán a fidesz lejáratókampánya áll és egy szó sem igaz az egészből, mit szólnak ehhez? "


Az, hogy a fidesz lejárató kampányt indított és Havas tényleg csinált ilyen csibészségeket, ez a kettő nem zárja ki egymást, és nem lesz egyik sem erkölcsösebb, vagy tisztességesebb a másiknál.


Effektíve szerintem azt senki sem vitatja, hogy Havas ilyen vádlásának ne lenne valóságalapja.


A vita inkább azon megy, hogy egyrészt ez a hír megér-e 7-szeres főcimlapot pl.: az Origo honlapján (tegnap, tegnap előtt összeszámoltam, és egymás után tényleg 7 hír Havas beteg, menekülő, szexuális bűnözői mivoltáról).


A vita másik nagy része pedig az, hogy mégis mennyi igaz a hírekből. Én például nem tudom elítélni Havast azért, ha bepróbálkozott néhány fiatal tyúknál...miért ne? Jól lekoptatják majd és kész. A zaklatás, ajánlattétel és konkrét tettlegesség, akár megerőszakolás....ezek nem ugyanazok.


Ráadásul ez jóval nagyobb közönséget foglalkoztat, mint az aktívan politizálókat. Közönséges emberek is beszélnek erről.


"Vajon tényleg ártatlan?"


Ártatlannak szerintem nem ártatlan, de mit érdekel engem, hogy egy öregróka hányszor esett már pofára fiatal lányok körében?

2017. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Az egesz kamu... de mind1. Kell a nepnek cirkusz es kenyer
2017. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Politikai lejáratókampány zajlik Havas ellen? Igen! ...és akkor mi van? Nem törvénytelen és nem is alaptalan. Miért nem pl. Rónai Egon ellen zajlik hasonló kampány? Ha ő írt volna könyvet Vonáról, rajta aligha találtak volna hasonló fogást, mint Havason...
2017. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tgt ***** válasza:
65%

"Politikai lejáratókampány zajlik Havas ellen? Igen! ...és akkor mi van? "


Hát akkor elég nagy baj van. Olyan párt irányítja az országot, amelyik az őt kritizálókat lejáratja, tönkreteszi, eltakarítja az útból, legyen az újságíró, vagy rivális párt. Szerinted ez rendben van?

2017. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként kit érdekel Havas Henrik vagy Görög Zita?
2017. dec. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én még emlékszem, mikor Havas a Heti Hetesben egyszer Hernádit túltápláltnak titulálta, Juci majdnem leszedte a fejét. Egyszer meg egy sovány riporternőt ványadtnak nevezett, hasonló eredménnyel... Nőként állíthatom, hogy ez sokkal rosszabb, mint ha megpróbál kikezdeni velem, vagy küld egy vibrit ajándékba :))) Havas egy pofátlan alak, senki sem szereti, de a műsorai a legnézettebbek, a könyveit pedig megveszik. Eddig is mindenki tudta,hogy milyen, egyébként Gyurcsányra ugyanolyan rondákat mondott, mint a kormánypártiakra.
2017. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!