Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a magyarázata a bal-liberál...

Mi a magyarázata a bal-liberálisok kettős hozzáállásának a kereszténységhez?

Figyelt kérdés
Az egyik héten még ledöntik II. János Pál pápa szobrát, kereszteket retusálnak ki különböző árucikkekről, másik héten meg a pápa intelmeit idézik, hogy hogyan is kéne bánni a menekültekkel, a "keresztény erkölcsöt" kérik számon, és azon aggódnak vajon beengednék-e jézust ma Magyarországra?!
2017. dec. 6. 10:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

nem vagyok vallásos, kezdjük ott

a migránsok számolatlan betelepítésével nem értek egyet, nem gondolom hogy ez akárcsak a képzetlen tömegeknek akár az európai gazdaságnak bármilyen szinten is hasznos lenne


illetve egy csoportnak : akiknek a jogvédelem üzlet

2017. dec. 6. 11:23
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Senki nem döntöget pápa szobrot.A keresztet akarják levenni a tetejéről,ugyanis van egy 1905-ös törvényük,miszerint köztereken vallási jelképeket nem lehet állítani,és a másik,az állam és az egyház szétválasztásáról szóló,ami tiltja vallási jelképek állításának közpénzből finanszírozását.A szobor 2006-os felállítása óta megy a vita.Ugyanis az önormányzat is hozzájárult az építéséhez.

A pápa intelmeit nem a vallásosság miatt idézik,hanem az emberségessége miatt,sztem.

2017. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
európát elgettósítani is emberségből szeretnék?
2017. dec. 6. 12:54
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
#14 Senki nem szeretné elgettósítani Európát. Fejezd már be az ostoba hazudozást.
2017. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ja, hogy ez csak olyan mellékterméke a nyílt társadalomnak
2017. dec. 6. 16:47
 16/19 anonim ***** válasza:
Az elgettósodás olyan mint a terror: együtt kell vele élni, mert ez az emberséges, szerintük.
2017. dec. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés jelentve provokálásért.
2017. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Sokan kérdeznek tőled, hát én is.

Szerinted mennyit ér egy ember élet forintban?

Szerinted ez az összeg emberenként változik?

Pl:ha valaki mondjuk fekete bőrű, vagy sárga, vagy kreol az befolyásolja az élete értékét?

Válaszolnál ezekre, érdekelne a válaszod, akár ki is fejtheted ha gondolod.

2017. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem hallottam semmilyen " szobor ledöntésről".
2017. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!