Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg létezik a Soros-terv?

Tényleg létezik a Soros-terv?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 00:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
28%
Attól, hogy a Fidesz demagóg, ostoba módon támadja, még nem biztos, hogy nem igaz.
2017. dec. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
75%

Létezik egy irománya (most, hogy terv- nem terv nem érdekes), ahol leírja, hogy ő hogyan gondolja ezt a menekültkérdést. Többször változtatta az aktuális helyzettől függően, de a lényeg változatlan.

Fontos megemlíteni, hogy legalább 1000 hasonló iromány is létezik (üzletemberek, politikusok, gazdasági szakértők tollából) a témával kapcsolatban és tízes nagyságrendben van azok száma, amelyek sokkal közelebb vannak az EU döntéshozatalához, mint a Soros-terv.


Az, hogy az EU mit hajt végre egy dolog, elfogadtuk, hogy úgy működik, mint a demokrácia általában. A többség dönt, és ez zavarja a Fideszt. A probléma csak ott van, hogy jelenleg a Fideszt is magába foglaló Néppárt van többségben az EU-ban, így jobboldali támogatás nélkül nem is létezhetne kvóta (ennyit arról, hogy ez mennyire balos sajátosság).


A konzultációról csak annyit, hogy demagóg és hazug. Ugyanis bár volt aki megosztotta itt a Soros-tervet, de tuti nem olvasta (én elolvastam, ha már véleményem kérdezik róla). Több olyan kérdés is van a konzultációban, ami például egyáltalán nem szerepel a Soros-tervben, olvasd el ha nem hiszed el. A másik, hogy tervben például szerepel a hatávédelem növelése és a terhelt országok támogatása.

De nem is ez a legnagyobb bajom vele, hanem a gyűlöletkeltés. Az, hogy miniszterelnök jogosnak tart bűncselekményt (ugye a kerékkiszúrós eset) és simán elnézi, ahogy egymást marjuk. Rendőrt hívunk ki hazai és külföldi turistákra, mert menekültnek nézzük. Összeverik azokat, akik nem töltik ki az ívet. Én soha nem fogok elismerni olyat miniszterelnöknek, aki saját népe ellen hergeli szavazóit.

2017. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 provokatorvagyok ***** válasza:
65%
Az a fajta Soros-terv amit a Fidesz propagál nem létezik, sohasem létezett ezt csupán a nem túl nagy intelligenciával megáldott emberek veszik be. Soros György, ahogy számtalan esetben csupán ajánlásokat fogalmaz meg, így volt ez már a szocializmusban is, a világválság alatt is és a mostani menekült problémák miatt is. Viszont nagyon jó valakire mutogatni és mindenért őt hibáztatni, nem? Közben meg tovább folyik a szabad rablás, a bevándorlási kötvények panamája a Vizes-VB körüli anomáliákról már senki se beszél ahogy a végső áráról se, de legalább van egy Soros azt jól van :D
2017. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
39%

23.


Nem így van, bocs.


Soros nagyon ügyel a pontos fogalmazásra.


Figyeld csak meg, amikor azt mondja, hogy " nagyon aggódom Magyarország...m...gal kapcsolatban."


A "plan" az plan. Nem lehet elsumákolni, az terv. Vagy végrehajtási stratégia, ha úgy jobban tetszik. Vagy más hasonló körülírása a terv értelmezésének.

2017. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
46%
#22 Létezik soros-terv? Igen. Ez volt a kérdés. Az, hogy pontosan az van-e benne, amit a Fidesz állít (egyébként a lényege az), már más tészta.
2017. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
89%
Ha szó szerint vesszük akkor létezik a Fidesz kampányában. Konkrétan úgy ahogy a Fidesz állítja nem. A Fidesz "Soros terv"ének egy része kitaláció a másik kifordítás. Én egyébként nem félek a menekültektől különösebben, de én is ellenzem a bevándorlókat. Én azt gondolom, hogy nem most hanem a későbbiekben hozhatnak majd olyan törvényeket amik elosztják őket kötelezően. Most is folynak tárgyalások a kötelező kvótáról ha jól tudom. Ami nem most hanem a jövőben lehet gond. Tehát a Fidesz menekült "kizárása" önmagában hasznos szerintem, csak hülyék voltak ezt Sorosra kenni.
2017. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
96%
Pontosítok: Az nagyon rossz, hogy a Fidesz gyűlöletet kelt és olyan dolgok történnek mint Őcsényben volt. Azt tartom jónak, hogy ellenzik alapjáraton a menekültek ide kerülését, mert én is ezen a véleményen vagyok. Az ami Őcsényben történt, és maga a félelem és a gyűlölet az nagyon nem jó.
2017. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
48%

27.


Látod, itt a probléma, ahogy te is írod, a "menekültek ide kerülésével".

Egyrészt, hogy nem menekültek, másrészt, hogy ide csak a mi beleegyezésünkkel lehet, és harmadrészt, hogy hogy KERÜL valaki ezer más távoli országból egyáltalán Európába.

2017. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 jani273 ***** válasza:
38%
Persze hogy nem letezik csak a rohadek tolvaj rablo orban bandanak kell egy mentseg es valakire rakenni a sok lopast csalast korrupciot. Olvassatok el Soros konyvet 60-as evek elejen meg szoba festo mazolo volt es utanna ment el dolgozni mint szemet osszeszedo es level kihordo a New York tozsdere ahol aztan elkezdte erdekelni a tozsde.
2017. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 suri gyuri ***** válasza:
0%
Nemrėg azzal riogattak, hogy izraeliek(vagyis a zsidók)felvásárolják a magyar lakásokat,elfoglalják szeretett Hazánkat. Most azzal riogatnak, hogy Soros(vagyis
2017. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!