Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy kevesebben dolgoznak külföldön, ráadásul nem is kevéssel?

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 29. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

A KSH adataiban a külföldi telephelyen dolgozok címszó alatt azokat értik akik ingáznak a határon át és ott dolgoznak de itthon laknak. (ezek nem a Londonyosok)

Ilyenek meg 105-ezren vannak most, ezek szerinte voltak 115-ezren is 3 hónapja.

Szép, szép szám de nem jelent semmit se, mert egy ekkora javulás simán következhet abból is, hogy idénymunkát végzett egy jelentős részük amire így tél közeledtével már nincs szükség és emiatt nem járnak már át dolgozni. (amúgy ahogy nézem kb. 110-120 ezer volt tavaly is a számuk, szóval néminemű csökkenés történhetett de azért nem biztos, hogy ez csak rajtunk múlt)

2017. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

WTF?

Nem is ezt a hírt olvastam és másoltam ki.

2017. nov. 29. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

"WTF?

Nem is ezt a hírt olvastam és másoltam ki."


Korrigált a mátrix. Azt akarja a tervezőnk, hogy ezt olvasgasd. :XD

2017. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De igen kérdező.

,,külföldön dolgozó magyarból pedig 9 százalékkal kevesebb volt ebben a három hónapban a KSH szerint.,,

Az 1. Pedig elmagyarázta, hogy ez mit is jelent.

És igaza van, mivel a +-9% simán lehet a szezonalitás hatása

2017. nov. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem érted, hogy nem ezt akartam belinkelni? :D
2017. nov. 29. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor linkeld be azt, amelyiket akartad.
2017. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!