Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Wieszt János (MSZP) még 1...

Wieszt János (MSZP) még 1 korrupt az mszp sorai közt?

Figyelt kérdés

ő az aki csúszópénzt fogadott el


neki persze kölcsön



mszp kirakta bár ő görcsösen ragaszkodott a hatalmához



szánalom


2010. jún. 1. 06:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

75

Nem, egyszerűen úgy vélem, hogy ha a magyar jog szerint senki sem bűnös addig, ameddig a magyar bíróság ki nem mondja hogy bűnös, legyen bal, vagy jobboldali, nemzetben vagy globális közösségben gondolkodó, akkor ezt tartsuk tiszteletben, mert jogállam vagyunk. Szomorúnak tartom, hogy az "ártatlanság védelme" kifejezést ilyen viccesnek találod.

2010. jún. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen annak találom, mert annak a pontos megnevezése ártatlanság véLelme. Csak Budai kormányszóvivő volt olyan béna hogy elcseszte.
2010. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Érdemes elolvasni, mer ha igaz.........(aki írta, közel lehetett a fazékhoz)


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__679..

2010. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ha felmerül egy korrupt/bűnöző MSZP-s, akkor azonnal elkezd valaki deafideszis-ezni... Mintha az esetleges Fideszes korrupció feljogosítaná, sőt kötelező érvényűvé tenné az Mszp még nagyobb korrupcióját.
2010. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

66

"Tocsik Mártát 800.000.- Ft jogtalanul felvett munkadíjjal vádolták! 8 év után ártatlannak találta a Bíróság.

Princz Gáboron,a Posta Bank volt vezérigazgatóján milliárdokat kértek számon ( az állam pótolta a hiányt,hogy a bankot megmentsék a csődtől). A per 12 évig tartott,és fizetnie kellett büntetésként 3.5 milliót.

Vagy a most szabadon engedett,és új eljárásra kötelezett Kulcsár Győző bróker többmilliárdos ügye! 8- 10 év múlva lesz majd ítélet,ha egyáltalán lesz!"


Ezek mszp-hez köthetők, én úgy tudom, nem a fideszhez


Tocsik: Horn kormány

Princz Gábor: Horn kormány

Kulcsár Attila: Medgyesi kormány

2010. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

Minden párt korrupt, én is emlékszem a Fidesz idejére. Nem lesz itt semmi változás ebből a szempontból.


Nincs mit mentegetni az MSZP-n, nekem se kutyám, se macskám, épp csak az a baj, hogy a Fidesz sem alternatíva.


Én azt várom, hogy az összes rendszerváltó párt végre kiessen a parlamentből. Már csak három van bent, talán majd négy év múlva.

2010. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

75

A környezetemben mindenki így használja, de majd őket is megnevelem, köszönöm a korrekciót.

2010. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
büdös maffia párt
2010. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!