Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Wieszt János (MSZP) még 1...

Wieszt János (MSZP) még 1 korrupt az mszp sorai közt?

Figyelt kérdés

ő az aki csúszópénzt fogadott el


neki persze kölcsön



mszp kirakta bár ő görcsösen ragaszkodott a hatalmához



szánalom


2010. jún. 1. 06:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

remélem megdöglik


ez is



maffia mszp

2010. jún. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

"még 1 korrupt az mszp sorai közt"



még 1 a sok között


csak tudnám még hogy van pofájuk egyáltalán nyilvánosság elé állni és pofázni


büdös maffia párt


ne is lássam őket többet...


legalább le lettek váltva

2010. jún. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

maffia szövetkezet



csak ennyi

2010. jún. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

bűn szövetkezet



árulók mind... remélem elnyerik méltó jutalmukat

2010. jún. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok mszp-s, de kiváncsi leszek, hogy ebben a ciklusban kiköt-e az ezüsthajó, és ha épül autópálya, honnan lesz dolomit...
2010. jún. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Előző vagyok

Wieszt zsírdisznó vágásra érett már amúgy, de Wieszt szerintem csak csepp a tengerben

2010. jún. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán eljön még az a szép(?) idő, amikor kiderül, hogy az MSZP soraiban van becsületes(?) ember(???) is...
2010. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Én sem vagyok MSZP-s,nem is voltam soha! De mindig felbosszant ez a "Maffia-párt" kifejezés! Ezt a Fidesz sulykolta az emberek fejébe,amikor a nép leváltotta őket a kormányzásból! Tudták,hogy csak akkor van esélyük újra hatalomra kerülni,ha az MSZP-t lehetetlenné teszik! Igaz,ehhez az MSZP is hozzájárult,mert nem voltak képesek egységesek lenni,nem voltak képesek a Fidesz hazugságaival szembeszállni.

Most valóban csak MSZP- tagok (nem a párt) korrupcióiról hallunk,az igaz. De ehhez az is hozzájárul,hogy minden kormány a saját híveit segíti jó pozícióba,ahogy most a Fidesz is teszi! Csak a Fidesz raffináltabb,mint az MSZP-sek! Nem engedi,hogy az ő korrupcióik napvilágra kerüljenek! A régi dolgaikat a Fideszes főügyész segített eltusolni! Pl. Az Ezüst-hajó KFT-hez akkor éjjel törtek be és vittek el minden számítógépet és okmányt,amikor a Rendőrség másnap leakarta foglalni őket! Még lehetne sorolni az Országimázs Központ dolgai, a Széchenyi-terv korrupciós ügyeit,az Erzsébet-téri gödör építését(ami eredetileg a Nemzeti Színháznak akart lenni),a soha nem használt beléptető kapukat, stb.stb.

Az ide írogató Jobbikosok többsége fiatal. Koruknál fogva nem emlékezhetnek a régi ügyekre,ezért csak azt szajkózzák,amit a Fidesz a fülükbe ültetett!

A mostani gyanusítottakat 100 milliós pénzek elsíbolásával vádolják. Ezek nem kis pénzek,de a régi ügyekhez képest azok.

Tocsik Mártát 800.000.- Ft jogtalanul felvett munkadíjjal vádolták! 8 év után ártatlannak találta a Bíróság.

Princz Gáboron,a Posta Bank volt vezérigazgatóján milliárdokat kértek számon ( az állam pótolta a hiányt,hogy a bankot megmentsék a csődtől). A per 12 évig tartott,és fizetnie kellett büntetésként 3.5 milliót.

Vagy a most szabadon engedett,és új eljárásra kötelezett Kulcsár Győző bróker többmilliárdos ügye! 8- 10 év múlva lesz majd ítélet,ha egyáltalán lesz!

Egyikük sem volt MSZP-s!

A korrupciónak évszázados hagyományai vannak Magyarországon (gondoljunk pl. a Rokonokra), és a rendszerváltás óta minden pártnak voltak korrupciós ügyei. Csak arról nem beszél ma már senki.

Nem védem az MSZP-s politikusokat,de nem is CSAK őket ítélem el,hanem az összes többi párt embereit is!

2010. jún. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Emberek, azt azért várjuk meg, hogy a független magyar bíróság kimondja, hogy bűnös e vagy sem. Nem azt mondom, hogy nem egyértelmű a helyzet, de az ártatlanság védelme mindenkit megillet.
2010. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

előző:

"ártatlanság védelme" túl sokat hallgattad Budai kisasszonyt :D

2010. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!