Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról amit...

Mi a véleményetek arról amit az RTL alkotott? Fidesz nem akarja kivégezni az RTL-t?

Figyelt kérdés
Szerintem ez halál ciki volt !!!

2017. nov. 13. 15:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Legalább egyet ért valaki velem. Most nem az RTL ellen beszélek bár mondjuk amit ők elénk raknak : Pumped gabó show meg ilyenek és ez lenne piacvezető csatorna ? Amatőr volt ez a Star Wars is.
2017. nov. 13. 15:40
 12/17 szántóvető ***** válasza:
100%
meg az emberek igényszinjéről is,a nézettséget tekintve.
2017. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

az xfaktor maga egy eröltetett szar, de egyébként ha ezt a kérdést nem olvasom el, tudomást sem szerzek róla.


tényleg inkább az a szomorú, hogy mindezt sikeresen le is nyomják egy csomó ember torkán az éjjelnappalbudapesttel meg a konyhafőnök féle hulladékokkal együtt, és értelmes ember, aki mondjuk Házon kívült vagy ehhez hasonló komoly műsorokat is esetleg megnézne, az kénytelen várni fél12-ig...mert a sok szar főműsoridőben kötelező.


én a híreket megnézem 6-kor, és már kapcsolok is el.

2017. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

látszik, hogy milyen szintet is képvisel a baloldal, az RTLért sivalkodik :DD


nem lesz pumpedék jajj mi lesz most!

2017. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

"látszik, hogy milyen szintet is képvisel a baloldal, az RTLért sivalkodik :DD"


Ez jó, mivel maga a kérdés amire válaszoltál egy uncsi sivalkodás a részetekről. A sivalkodás mindig tőletek veszi kezdetét, hogy jajajaj az index, jujujuj az RTLklub.....stb :D

2017. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
ez igen :D Megint eltértetek a tárgytól ! Lesz'rom,hogy most ki fideszes vagy sem nem az a lényeg. Én ugyanúgy letámadom az RTL-t is mint a Tv2-őt . Egyik sem jobb a másiknál ,de egy ilyen gyenge produkcióval előállni mint a faktorban hát ultra gáz.
2017. nov. 13. 19:27
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szánalom ami az RTL en megy manapság. Főleg ez amit most lenyomtak. Egy jó film jelenteit ilyen színvonalú emberek kifigurázzák. Szerintem is nagyon gáz. Én sose csinálnék ilyet, mert tökre leégetném magam minden néző előtt. Bár ők a nézettségre mennek és ha az emberek azt nézik, hogy a mentorok hülyét csinálnak magukból, akkor azt fognak csinálni. Minden színvonaltalan műsor (Éjjel nappal baszás stb) csak a nézettség miatt megy a fő műsoridőben. Elég baj, hogy erre van igény. De ha ezeket nézik többen akkor ezeket adják.
2017. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!