Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne csinálni a politik...

Nem lehetne csinálni a politika rovatba egy Orbán Viktor alcímet?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy az MSZP szimpatizánsok már csak Orbán Viktor szidásában tudnak érvényesülni. Ezért arra gondoltam, hogy lehetne nekik egy külön kategóriájuk, és akkor nem kellene folyton a marhaságaikba botlanunk. Közben meg a Jobbik és a Fidesz szimpatizánsok beszélgethetnének az értelmes problémákról. Mit szóltok?
2010. máj. 31. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülyék köztünk is vannak, szóval felesleges. Ha meg nem akarsz olyanokkal beszélgetni, akik nem értenek egyet veled, akkor meg minek a vita?
2010. máj. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Kedves 40-es (a kérdés feltevője) láthatóan frusztrációban szenved. Ugyanis ha -mint ő állítja- az MSZP-sek nem tudnak érvényesülni, akkor egy jobbosnak nincs is mitől tartania. Ebből viszont az derül ki, hogy kellemetlen számára, amikor makacs tényekkel és ellenérvekkel találja szembe magát, úgyhogy inkább menekülne az övéi közé, akik mindenre csak bólogatással válaszolnak.


Ez van öregem. Ha szorít a gatya, ne vedd fel.


(egy balos, aki beszélgetni jár ide, és nem bánja, ha kemény vitapartnerre talál - amennyiben az értelmes is)

2010. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az mszpsek szidják a Fideszt és a Jobbikot.

A jobbikos szidják a Fideszt és az MSZP-t.

A fideszesek pedig szidják az MSZP-t és a jobbikot.


Nem kell ezt túldramatizálni.

2010. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem meg kell hallgatni az mszpsek érveit is,nem kell őket kizárni!Csak egy dolgot kérek tőlük..,hogy normálissan vitázzanak és ne abban merüljön ki a válaszuk,hogy szidják vagy a Fideszeseket vagy a Jobbikosokat...,lehet értelmessen vitázni,mint kultúremberek!!És akkor nincs szükség ilyen kirekesztősdire!

-pezsi-

2010. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A fújj,Fidesz! nem lenne elég gumicsontnak?:D

Részletezni is kell?:P

2010. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Orbán Viktor ellen értelmes érv? Egy MSZP-stől? Na, Én ilyet még nem olvastam egyszer sem. :)
2010. máj. 31. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!