Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Pősze Lajos...

Mi a véleményed Pősze Lajos (Jobbik) ezen felszólalásáról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=XPkm_iw1XVo


Megkérek mindenkit, hogy a többi kérdésben lévő Vonázást itt ne folytassátok, köszönöm.


2010. máj. 30. 22:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hmm, ez egy nagyon helyénvaló, konstruktív és értelmes felszólalás volt. Több ilyen ember kellene a Parlamentbe. Lehet, hogy nem értek egyet a mondanivalójának minden pontjával, de elismerem szakértelmét.


Egy LMP szimpatizáns

2010. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem hozzászólóval miszerint a jobbik szimpatizánsai annyit vonnak le a jobbikból, hogy cigány meg zsidóellenes .. meg hogy majd jön a nagy bűnhődés ... én jobbikos vagyok de nem ez a csürhe réteg. Én ismerem a programjukat és lám ők tényleg azt próbálják érvényesíteni. Semmi szélsőséges nincs bennük .. a szélsőségesek a jobbik szimpatizánsok egy jelentős része. Ennyi. A Jobbik meg egy fasza párt ... a képviselők nem tehetnek arról, hogy az igazságot és a cselekedeteket a hülye nagymagyar félreértelmezi.
2010. jún. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Egyet értek az előttem hozzászólóval miszerint a jobbik szimpatizánsai annyit vonnak le a jobbikból, hogy cigány meg zsidóellenes .. meg hogy majd jön a nagy bűnhődés ... én jobbikos vagyok de nem ez a csürhe réteg."


Örülök, hogy nem csak én látom így. :)

És sajnos ez alapján a "csürhe" (ahogy te nevezted) alapján ítélik meg a Jobbikot. Ők a hangosabbak. És sajnos még a saját pártjukkal is ellentmondásba kerülnek és az emberek őket ismerik, nem az igazi Jaobbikos politikusokat.


"Semmi szélsőséges nincs bennük .."


Ezt így nem mondanám. De ami szélsőséges van bennük, az még elviselhető. Sőt! Néha még előnyös is.

2010. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!