Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Pősze Lajos...

Mi a véleményed Pősze Lajos (Jobbik) ezen felszólalásáról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=XPkm_iw1XVo


Megkérek mindenkit, hogy a többi kérdésben lévő Vonázást itt ne folytassátok, köszönöm.


2010. máj. 30. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Ó hát ez az ember nagyon jó arc!

Teljesen igaza van!


Wedelgaus

2010. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Teljes mértékben egyetértek minden egyes mondatával.


Mesterházyt meg fel kellett volna pofozni, ott helyben a röhögcseléséért. De csak mert Pőzse úriember, ezért nem teszi. De Zagyva adhatott volna neki egy maflást, még ha hónapokig ezen rágódna a többi pártkatona, akkor is :))

2010. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Rendben van a figura, összeszedett, jó a beszélőkéje, és ami a lényeg igaza van.

Bárcsak több ilyen ember ülne a Parlamentben.

2010. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ok.
2010. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Bár néha egy kicsit túlzásba viszi, de alapvetően egyet értek vele.

Ha a Jobbik mindig ilyen nyíltan, lényegre törően és a felelősséget nem a cigányokra és a zsidókra hárítva beszélne, akkor szerintem különösebb baja senkinek nem lenne velük. Max. azoknak, akiknek van okuk félni tőlük.

Vagyis ezzel a felszólalásával én maximálisan egyet értek.


Egy FIDESZ-szimpatizáns

2010. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Csak így tovább Jobbik! Remélem sikerül a taknyos tizenéves GYIK-es, és sok más dilettáns "Jobbik szimpatizáns", de valójában ex MSZP-s marha által lealjasított hírnevet feljavítani! Sok sikert hozzá! Hajrá Jobbik! :)


Egy Fidesz szavazó

2010. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Azért az első fidesz szimpatizáns kíváncsi vagyok mire gondol, amikor a felelősség cigányokra és zsidókra hárításáról beszél a Jobbik részéről.

Arról, hogy olyan akut cigányprobléma van Magyarországon, hogy azonnali beavatkozást igényel, ha nem akarunk polgárháborút?

Vagy arról, hogy az izraeli tőkének olyan befolyása van az országban, hogy a függetlenségünket erősen veszélyezteti?

És igen a Jobbik kimondja ezeket is.

A másodikat hosszabb idő elmagyarázni a nem ilyen orientáltságú embernek, de a cigánykérdést mindenki tapasztalhatja a saját bőrén. Ennek letagadása vagy mérhetetlen tájékozatlanságra utal, vagy rosszakaratra. Nem feltételezem a másodikat.

Az elmult 8 évben a balliberálisok ránevelték a cigányokat arra, hogy bármit megtehetnek, védi őket az egész politika és média. Az szdsz utódpártja, az lmp még msot is ezt teszi, lásd Osztolykán Ágnes és társai felszólalásait. A fidesz érezteti velük, hogy nem dívik már az, amit csinálnak, de csak a forró kását kerülgetik. A Jobbik kimondja azt, ami mindenkinek ott van a száján. Kellett már ez a párt nagyon a parlamentbe.


http://www.youtube.com/watch?v=Xf2fyYJlpIE&feature=player_em..


http://www.youtube.com/watch?v=jUoA3IQULuE&feature=player_em..

2010. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 00:24-es!

Ne kezd el, kérlek!

Kezdem már azt hinni, hogy nem a Jobbik a rasszista, hanem a Jobbikosok és Vona csak azért használ ilyen diszkrimináló retorikát, hogy ezt a rakat bunkó parasztot megnyerje.

Az első belinkelt beszéd néhol egy kicsit erős az én gyomromnak, de a mondanivalójával egyet értek.

A második belinkelt beszédből igazából számomra semmi nem derült ki. Se pozitívum, se negatívum. Viszont az alatta található egyik hozzászólás jellemzi a Jobbikosok értelmi színvonalát. idézem:

"retkes cigányok, én már alig várom"

Na ez az az álláspont, amitől felfordul a gyomrom. És még ti állítjátok, hogy nem vagytok rasszisták?

A Jobbik politikusairól nem nyilatkozom. Ők az elmúlt időben hatalmasat nőttek a szememben, de a szimpatizánsaik még mélyebbre süllyedtek.

Ők, úgy látszik, ebből csak azt képesek felfogni, hogy na most majd jól megkapják ezek a rohadt cigányok. Pedig itt messze nem erről van szó. És még az imádott és agyonajnározott képviselőik sem ezt mondják.

Akik ebből csak ezt tudják leszűrni, azokat őszintén sajnálni tudom és én őket irtanám ki, nem a cigányokat.

Csak azt tudom mondani, hogy hajrá Jobbikos politikusok és a Jobbik rasszista szimpatizánsai menjenek a francba!


A FIDESZ-szimpatizáns

2010. máj. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyit kérnék még, hogy akkor linkeld be az LMP-s képviselőasszony felszólalását is, hogy lássuk, hogy a kedves barátaink mire reagáltak!
2010. máj. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Így van hozzászólók!


Mentsük meg a szemét Jobbiktól új, kiválasztott urainkat a zsidókat és a cigányokat!

Mindenen keresztültörve magunkat, alkossunk egy új frontot, ahol teljes vállszélességgel harcolunk az isteneink és szentjeink jogaiért és söpörjünk el minden mocskos magyart, aki sérelmezni merészeli dicsőséges voltukat!

Két magyar létezik: a zsidóbarát és a zsidóellenes. Mondanom sem kell, hogy az utóbbinak a pokolban van a helye!


Amúgy pedig jó sokan vannak a parlamentben - már megint. :)

2010. máj. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!