Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor szűnik meg a Teve2 és a...

Mikor szűnik meg a Teve2 és a Retekklub?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem reális, de az, hogy valaki (Vona) "hadat üzen" nekik, és erre úgy reagálnak, hogy 5 percen keresztül nyalják magukat, hogy milyen nézettek, és mennyi pénzük van... Az lenne jó, ha egy nap mindkettő elnöke ugyanolyan munkanélküli lenne, mint amilyeneket ők termeltek, ha esetleg nem ment egy műsor.

Ezt nézzétek meg:

http://www.youtube.com/watch?v=RhB1MM4t_xo


Erre nem tudok mit mondani. Ők a szakma alja, havi milliókért dolgoznak, de ilyenkor eszükbe jut a kiskorúak védelme. Akkor nem, mikor nekik is mindent a szexen keresztül adnak el, és ugyanezt öntik a nyakukba.

Dúró Dórának igaza van. Pintér Dezsőről is lehetne ilyet előszedni.

És üzenem nekik Vona örök érvényű monatát: "A TV2 és az RTL Klub szűnjön meg, a székházaikat romboljuk porig, hintsük be sóval, és alakítsunk ki a romokon egy mementót, hogy így jár, aki Magyarországon a magyart gyalázza."

2013 Teve2 és Retekklub nélkül!


2010. máj. 30. 00:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%

Manapság elég sok embernek van internetje, utánanézhet ott is a dolgoknak.

Vagy elmehet csak úgy érdeklődésképpen egy jobbikos lakossági fórumra.

Vagy a munkahelyén megnézheti a Barrikádot. Meg ugye van újság formában is, azt is megveheti.


Nagy nagy önámítás azzal jönni, hogy a kereskedelmi tévék miatt nem szavaztak az emberek a Jobbikra.


A Jobbikra többek között a leromboljuk a székházakat és behintjük sóval mondatok miatt nem szavaztak!


Sőt, arra meg azért főleg kíváncsi lennék, hogy ahol van RTL, TV2 és mondjuk Echo TV, ott hányan nézik inkább az Echo TV-t.

2010. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Sőt ha jól tudom a választások előtt elég sok tévében is szerepelt a Jobbik, legalábbis én Vona Gábort láttam az MTV-n, a Duna tévében, és a TV2-ben is.


Most komolyan, ha valaki azt mondja, hogy lerombolja a székházukat (ami az MTV-s székházas balhé után már magában elég rosszul hangzik), sóval hinti be, és a dolgozóit kiüldözi innen, arról az emberek mit fognak gondolni?


Azt, hogy békés, demokratikus párt, vagy azt hogy törő zúzó szélsőségesek?


Fogalmazni tudni kellene! Lehet valamit normálisan is megfogalmazni, meg így is.


De engem nem zavar, csak ne fogják már a médiára, meg minden egyébre, hogy miattuk kaptak "csak" 16%-ot.

Előbb a saját portájukon nézzenek körül!

2010. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 clint ***** válasza:
55%

kedves 13:59-es.. Te a holokauszttagadást büntetnéd?

Csak őszintén, sima kérdés nem a tárggyal kapcsolatban akarok vitázni.... Én nem is mondom el erről a véleményem csak a tiedre vagyok kiváncsi.

2010. máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
26%

Részben.


Ha valaki azt mondja, hogy nem 3 millió zsidó halt meg, hanem "csak" 2 millió, akkor azt nem. Vagy nem 2 millió, hanem 1,8. Mert ezek csak számok. Az egész dolog szörnyűsége nem abban rejlik, hogy hány millió ember halt meg.


Én azt büntetném, ha valaki azt mondaná, hogy a nácik nem akarták megölni ezeket a zsidókat, hanem csak elvitték őket munkatáborokba, ahol a rossz körülmények között néhányan meghaltak. Mert azért ez szerintem elég erős csúsztatás. Az áldozatok számában lehet vitatkozni, de a dolog ideológiai hátterében és okában szerintem nem.


De igazából magának a holokausztnak szerintem az a legnagyobb borzalma, hogy néhány nagy hatalommal bíró zsidó vezető jól kiszúrt a németekkel, akik részben emiatt elvesztették az első világháborút, meg ugye a későbbi bojkottok.


Erre mit csináltak a nácik (direkt nem németeket mondok)?

Elkezdték akár közvetve akár közvetlenül öldösni a zsidókat, akiknek az ég világon semmi kapcsolatuk nem volt a néhány nagy hatalmú Németországot szívató zsidóval.

Például egy 5 éves kislány, vagy a boltos apukájának, mi köze van az USA-ban lakó Kohnhoz, aki elintézte, hogy ne vegyék a német árukat? Semmi, és ártatlanul ölték meg őket!


Rosszul vagyok a kollektív bűnösség gondolatától, ami pl. a Benes-dekrétumokban is benne van. Még szerencse, hogy a magyarokat nem zárták ún. munkatáborokba.


Röviden, ennyi róla a véleményem.

2010. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 clint ***** válasza:
58%

egyszóval miért mondod azt, hogy az emberek érdeklődjenek a jobbik iránt a neten, amikor pl te is elfogadod a holotagadás büntetését, pedig te is ha utánanéznél milyen érvek szólnak ellene, lehet meggondolnád magad... ennyi, az embernek kényelmesebb elfogadni azt amit a szájába rágnak ha igaz ha nem, és igenis, ha mindenki utánajárna jobban a jobbik pártnak, és nam csak az alapján itélne amit a médiában mondanak több szavazat lenne...

Egyébként közel sincs olyan sok internet előfizetés magyarországon mint hiszed.

2010. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Remélem,minél előbb.

Bár nem hiszem,hogy ennek reális esélye lenne,amíg a sok agymosott tévéfüggő baromnak igénye van rá.

Szomorú,hogy a magyar nép itt tart,ennyire igénytelen.

2010. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 stewe81 válasza:
Csak az a baj ezekkel a szennyműsorokkal hogy a fiatalságnak rossz képet mutatnak. Hiába tiltom meg a nézését, akkor a gyerek iskolatársai közösítik ki, mivel nem trendi. Teljesen a szülők hibája hogy nem mondják el a gyereknek hogy mi a fontos.Nem csak a minőségi műsorszűrésére gondolok ilyenkor.
2013. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sajnos soha nem szűnnek meg, mert népszerű kanálisoknak számítanak. Pedig én is így vagyok, be kéne ezt a két mocsok csatornát tiltani, csak az agyat rombolják.
2017. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
..10 év múlva.. működnek a kérdéses csatornák
2020. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!