Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor szűnik meg a Teve2 és a...

Mikor szűnik meg a Teve2 és a Retekklub?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem reális, de az, hogy valaki (Vona) "hadat üzen" nekik, és erre úgy reagálnak, hogy 5 percen keresztül nyalják magukat, hogy milyen nézettek, és mennyi pénzük van... Az lenne jó, ha egy nap mindkettő elnöke ugyanolyan munkanélküli lenne, mint amilyeneket ők termeltek, ha esetleg nem ment egy műsor.

Ezt nézzétek meg:

http://www.youtube.com/watch?v=RhB1MM4t_xo


Erre nem tudok mit mondani. Ők a szakma alja, havi milliókért dolgoznak, de ilyenkor eszükbe jut a kiskorúak védelme. Akkor nem, mikor nekik is mindent a szexen keresztül adnak el, és ugyanezt öntik a nyakukba.

Dúró Dórának igaza van. Pintér Dezsőről is lehetne ilyet előszedni.

És üzenem nekik Vona örök érvényű monatát: "A TV2 és az RTL Klub szűnjön meg, a székházaikat romboljuk porig, hintsük be sóval, és alakítsunk ki a romokon egy mementót, hogy így jár, aki Magyarországon a magyart gyalázza."

2013 Teve2 és Retekklub nélkül!


2010. máj. 30. 00:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
13%
amúgy meg nem értem miért jár a szád! hiszen olyan magyar nincs aki minimum 1 filmet ne nézett volna meg mind a 2-n
2010. máj. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
56%

"A TV2 és az RTL Klub szűnjön meg, a székházaikat romboljuk porig, hintsük be sóval, és alakítsunk ki a romokon egy mementót, hogy így jár, aki Magyarországon a magyart gyalázza."


Aha. És egy ilyen nyilatkozat UTÁN csodálkozol, hogy ilyen lejáratás kerül műsorra? Érdekes a gondolkodásod...


És ne érts félre, nem védeni akarom a két csatornát. Tényleg van egy rakás szennyműsoruk. Csak tudod, ha nem nézné senki őket, akkor nem adnának olyanokat, mint pl. Győzike. Erre a műsorra meg konkrétan csak annyit: néha visszanyal a fagyi...

2010. máj. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
Hülye vagy.
2010. máj. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
40%

""A TV2 és az RTL Klub szűnjön meg, a székházaikat romboljuk porig, hintsük be sóval, és alakítsunk ki a romokon egy mementót, hogy így jár, aki Magyarországon a magyart gyalázza."


Szólásszabadság van, lehet így gondolkodni, csak akkor ne lepődjenek meg a 16,6%-ukon. Végül is nem az RTL-t és a TV2-t nézi a tévénézők többsége, hanem az Echo TV-t és társait, nem?


Amúgy meg a videó nem igaz?


Én is voltam részeg, többször is, de ilyeneket mégsem kiabáltam egy dolgozó emberre.

Azért az ember részegen azt mutatja meg, amilyen valójában lenne, ha nem lennének gátlásai.


Nem tudom ki viselkedett már ennyire beképzelten egy egyszerű fizikai munkással szemben, de grat neki!


Azért vicces, hogy próbálja mindenki a Jobbikot lejáratni, de a Jobbik sikeresen lejáratja saját magát az ilyenekkel.

2010. máj. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Nini, egy újabb jobbik demokrata :D Elmagyarázom, mi az a szólásszabadság. a lényege hogy mindenki azt mond amit akar :D jelen esetbe a tv-be. Ha nem tetszik, ellehet kapcsolni az echo tv-re vagy a hirtv-re és halgatni amint vonát sieg heil-olják, és lehet rá élvezkedni. De ezért a többi csatornát nemkéne beszüntetni... Járassátok tovább magatokat! Hajrá jobbik....
2010. máj. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 clint ***** válasza:
90%
A jobbik azért akarta beszüntetni a két csatornát mert egész egszerüen agymosó.... A jobbik keresztény párt, a két csatorna meg zsidó, és ez nem gyülőletbeszéd mert nem érdekel, de biza egy keresztény ember nem dolgozik a két csatornánál, és szinte mindegyik bemondó ismerősök által szerzett munkát ide, igencsak milliós fizetésért. A hírek manipulálva vannak, de a legidegesítőbb iszonyatos pénzt keresnek a reklámokkal, és kezdenek emiatt pofátlanok is lenni, nemegy film majdnem húsz perccel rövidebb mert megvágják a nagyobb reklámok miatt...
2010. máj. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
nem fogok beszállni az okoskodásba mert szerintem nincs értelme de lehet egy apró kérdésem?Mondanátok egy értelmes műsort bármelyik csatornáról?
2010. máj. 30. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megszűnni, már csak azért sem, mert az ortt megendedte a telaviv2-nek, hogy 4 részletben fizesse ki a koncessziós díjat. Azt hiszem a retekklub is ilyen lépésre készül.
2010. máj. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%

az a baj veletek hogy nem értitek a csatorna létezésének a lényegét. pl.: a film+ azért van hogy filmeket nézz, a Minimax azért hogy mesét nézzünk. ezekre sok sok példát mondtahnék.


na de elsősorban nézzük az RTL-t


- A Reggeli c. műsor azért van hogy az embernek löketet adjon egy vidám naphoz a hülyeség.

- Ha a hülyeség sorozat nem elég lehet betelefonálni vagy nézni ahogy sok ember elb...a a pénzét.

- Ezután a Fél 2 jön. itt szintén egy adag sztárhülyeség + hírek amit a híradóban is simán látni.

- de most ugorjunk a Mónika sóra. ugye bár ez arról szól jóformán hogy a cigányok meg hülye munkanélküli magyarok veszekednek kamera előtt pár ezer Ft-ért

-- A Híradót se felejtsük ki. igen csöppet elferdített dolgok. de szerencsére csak a politikai dolgoknál van ez. (csak az a baj hogy ma már abban is politika van hogy hány kg-t kakálsz)

- Fókusz. olyan mint a Fél 2 csak ez inkább a közélet felé nyúlik.

- Bartok Közt. na. ezt hova kategorizáljam. egy fáradt nap után igazán jól esik megnézni hogy hogy hal meg Magdi nyanyus.

- Showder klub, Fábry show, Gálvölgyi, egyéb szórakoztatók: a poén műsorok igen hasznosak egyrészt kikapcsolnak másrészt a nevetés a legjobb gyógyszer.

-egyéb sorozatok Mentalista, CSI, Grace klinika: ezekre csak annyit tudok mondani hogy szerintem egész jó hogy ilyen jó sorozatok vannak (bár a Grace klinika elég nagy f...ág)


Most a Tv2


-Mokka: ugyan az mint a Reggeli

-őő...

-Tények. sima hírműsor

-Józsi Barát: Mónika klón

-Jóban Rosszban: Barátok közt dilis orvosokkal + egy csaj egy PAPBA szerelmes

-Magellán: Fókusz klón

-IHM és egyéb szórakoztatók. ugyan az az érv. jó nevetni.

- Dr. House, NCIS, és a többi. ki nem szereti a jó sorozatot? :P


na. de térjünk az összegzésre:


Van 2 csatorna amit tulajdon kép ikertestvérek. ugyan azok a műsorok csak más néven futnak és jó esetben más témáról vitáznak. Egymás koppintásai. szóval ugyan olyanok. csak más filmek és sorozatok vannak.

(ja és a töménytelen reklám)


és most jöjjön a valóság:

Magyarországon az emberek IGÉNYLIK ezeket a műsorokat.

hogy miért? reggel kell egy kis lendület akkor azért kapcsoljuk be. délben azért mert csak kíváncsiak vagyunk mi van benne. délután mert jól esik a nyomorult sorsunkra fittyet hányva nézni ahogy a kamu nyomik péppé verik egymást. este pedig már semmi kedvünk semmire. a Barátok közt fölvidít. a sorozat leköt, a humorheroldok meg megröhögtetnek.


És hogy miért igényeljük ezt?


MERT KIDOLGOZZUK A BELÜNKET VAGY NINCS SEMMI DOLGUNK!


egyszerűen kell a hülyeség az ember létezéséhez. ez van punktum

2010. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 bumbi02 ***** válasza:
0%
nem értem miért akarják beszüntetni? hogyha nem tetszik nekik manapság már létezik egy eszköz amit távirányitónak hivnak átlehet vele kapcsolni máshová... azért mert nekem nem tetszik a rap ezért én nem fogok megölni minden rappert hogy azok ne tudják halgatni akiknek tetszik...egyszerüen csak nem hallgatom, azt akinek tetszik hallgassa.. ennyi...
2010. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!