Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy Orbán...

Mit szóltok ahhoz, hogy Orbán Viktor kijelentette, hogy "nehéz lesz"?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 15:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Miért ne tudna? Ponthogy a megszorítás az, ami nem látványos és nem is célravezető és mondtam, hosszú távon kivitelezhetetlen és az ellenkezőjét érné el.
2010. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
74% pontosan! ha elvon vhonnét pl legyen honvédség,akkor amit elvon azt később pótolni kéne neki...Magyarul abból x hónap múlva lenne baja....
2010. máj. 29. 18:40
 23/33 anonim ***** válasza:

El sem hiszem, hogy egyesek szerint csak megszorítással lehet rendberakni egy országot. Ez volt az elmúlt 4 évben is. És rendbe jöttek a dolgok? Nem.

Persze 2006-ban a választások előtt, még mindenki adócsökkentést akart, amikor a Gyurcsány is azt ígérte.

És valóban jobb lett volna. Orbán a többen adóznak kevesebbet elvét használja. Ha kifehérítjük a gazdaságot, megszüntetjük az adócsalásokat, akkor máris nőni fog az adóbevétel, pedig nem emeltünk adót. Alacsonyabb adókra van szükség, amik révén a munkáltatók tudnak munkát adni, és becsületesen be tudják vallani az adót. Ma Magyarországon sok ember azért van minimálbérre bejelentve, hogy ne kelljen a teljes vagyona ellen adózni.

De ehhez adócsökkentésre van szükség. Egy ésszerű adócsökkentés többet hozhat, mint amennyi az első hónapokban kiesik az államkassza bevételei közül. Egyszerűen azért, mert többen fizetik be az adott adónemet.

2010. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van! :) Végre valaki aki érti miről beszéltem végig.
2010. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Miért, hülyéje, szerinted olyan könnyű lesz gatyába rázni egy ország haldokló gazdaságát egy gazdasági világválságban?


Őszintén szólva én még azt is igencsak elismerném, ha a gazdaság romlását meg tudnák állítani.


Viszont, amit sajnos nagyon sokan nem fognak fel: 4 év alatt nem lehet csodát tenni. Akárki is lenne most kormányon, mindenképpen az a dolga, hogy először az államkasszát tegye rendbe, hogy a következő kormányzati ciklus valamiből tudjon normális gazdasági lépéseket tenni.


Ha ezt jó célokkal érik el, akkor a következő kormányzati ciklusban is narancslé fog folyni a parlamentben, viszont ha a népet megsanyargatják, akkor jön a nyeles punci.


Igazából.. ahogy azt a környezetemben látom, elég sok olyan ember van, aki balatoni vitorlázgatásokat, 3 autó fenntartását, hatalmas házat, stb.. megengedhet magának.


Amennyiben az illető családja nem politikusokkal van tele, akkor tisztelem is a vagyonáért, amiért megdolgozott, de akkor is úgy gondolom, hogytőlük elvenni have 40 ezret még sokkal inkább elviselhető, mint azoktól a családoktól, ahol a 2 szülő minimálbéren van.


(a fenti mondatommal nem arra akartam célozni, hogy a politikusok loptak-csaltak volna hisz mindannyian tudjuk, hogy ez nem így van [:D], hanem arra, hogy az ország eléggé elb*szott helyzetben van, ergo sz*rul dolgoztak)

2010. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

pedig asszittem h csupa hawaii, meg móka, öröm, kacagás lesz,

nem is hittem vóna h nehéz lesz.

2010. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
nem fogja betartani a szavát, mert csak egy hatalom mániás semmi több!!!
2010. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
.... az utolsót nem kommentálom, erre értelmes mondatot nem lehet írni, nem is próbálkozom meg vele, a szövege magáért beszél.
2010. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ne is kommentáld, nem is tudsz válaszolni és azért nem írsz vissza, de amúgy sem érdekelne a hülye véleményed Likudról, fletó már elkezdte kiárusítani a magyar földet az izraelitáknak majd likud meg majd folytatja.
2010. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha akarnék tudnék, de akinek az agya teljesen át van mosva, annak mindegy. Nem az én feladatom elmagyarázni mi a különbség negatív és pozitív között.
2010. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!