Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy Orbán...

Mit szóltok ahhoz, hogy Orbán Viktor kijelentette, hogy "nehéz lesz"?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 15:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
20%

mindenki tudja hogy jönnek a megszorítások


csak senki nem akarja elhinni



majd akkor zuhan a népszerűség

2010. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem megszorítás, ha megszorítani akarna, (ami nem is lenne megoldás, mert hosszútávon ezerszer többet árt, mint használ), akkor nem szerepelne a villanyárcsökkentés az első intézkedések között.
2010. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
...aztán lehet ám majd síránkozni: nem ezt mondták...
2010. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

ma 16:09


Teljesen egyet értek veled.De megszorítás,hogyan?Elvonnak pénzt a oktatástól,honvédségtől,stb? Mikor ezen a két területen is épp annyi pénz van,hogy éppen össze ne dőljön az egész...

2010. máj. 29. 16:11
 15/33 anonim ***** válasza:
Higgyétek el nekem, hogy nem megszorítás lesz :) Most komolyan. Még több megszorítás még kevesebb gyerek és akkor ez egy végeláthatatlan folyamat, holott a cél egyáltalán nem ez és megszorításokkal nem is lehetne véghez vinni. Ti sosem néztek TV-t? Nem hallottátok a sajtótájékoztatóját a választások második fordulója után? Nagyon szépen felvázolt mindent, teljesen közérthető módon. Lehet, hogy van olyan Tv csatorna, amelyik nem adta le nem tudom (könnyen el tudom képzelni egyébként), neten biztosan fent van valahol, hallgassátok meg.
2010. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

"akkor nem szerepelne a villanyárcsökkentés az első intézkedések között.

"



tudom sok a csökkentés


de ahonnan elveszünk.... tudod



csak nehogy belebukjanak

2010. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Nem fognak, hidd el. A másik dolog meg, hogy az előbb megszorításokról beszéltél most meg nehogy belebukjanak a nem megszorításba. Döntsd má el :)

Orbán remek gazdasági szakember, nincs mitől félnetek, érti a dolgát és tényleg az ország megsegítése a célja.

2010. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Jó. Ha elkezdi az elszámoltatást, akkor elhiszem, hogy az ország megsegítése a célja. Addig nekem a szava falra hányt borsó. Iszonyatos milliárdok tüntek el az elmúlt években. Hagyó csak egy kis paraszt a sakktáblán.

Úgyhogy, húzzanak bele.

2010. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Ettől sem kell tartanod, el fogja kezdeni, sőt már folyamatban is van :)
2010. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Elég sakk-matt helyzetben van a Fidesz:

-Ha nem lesz megszorítás, nem sok látványos dolgot tud tenni.

-Ha lesz megszorítás, akkor a Jobbik támogatottsága rohamosan nőni fog.

2010. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!