Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán királyunk tényleg ad...

Orbán királyunk tényleg ad két pofont a Gárdának?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 22:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
11.15-ös nem kell védened a cigányokat. Tudjuk mi is, hogy a magyarok közt is vannak bűnözők, de a cigányoknál arányaiban több van. És legyél szíves felsorolni a gárda bűneit!
2010. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én Fideszes vagyok, de a Gárdában tényleg nincs semmi kivetnivaló. Soha nem ártottak a légynek sem, soha még csak kezet sem emeltek senkire. Nem látok okot rá, hogy bűnösnek nevezd őket.
2010. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 janika1972 ***** válasza:

Tényleg nem ártanak a légynek se:


[link]

2010. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 janika1972 ***** válasza:
Én is Fideszes vagyok,és ugy érzem nincs szükség ilyen félkatonai szervezetre.A rendőrségnek kellene helyt állnia,és megakadályozni az apróbb büncselekméneket is.Igaza van Orbánnak,hogy a tyúklopásért is bünhődni kelljen.Akkor talán mindenki rájön hogy igenis munkát kell keresni,mert másból nem lehet megélni.
2010. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Azt én is aláírom, hogy valóban a rendőrségnek kellene erősebbnek lennie és teljesen igaza van Orbán Viktornak, viszont a Gárda még az MSZP alatt alakult, amikor ugye más helyzet volt, az MSZP tiltatta be a nevét, a Fidesz nem, viszont maga a Gárda tényleg nem bántott soha senkit, nem lehet bűnösnek nevezni, most is az MSZP pattog ezen, jogtalanul.
2010. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 janika1972 ***** válasza:
Különben is egy régen betiltott szervezetről van szó,ugy tudom szabálysértésnek minősül ha valaki megjelenik egy betiltott szervezet ruhájában,vagy szerveződik benne.Erről ennyit.Ezen kár tovább vitatkozni.
2010. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem, rosszul tudod, magát a Gárdát nem tiltották be, csak a nevét :) Bármikor újraszerveződhet másik néven (nem tudom, hogy megtette-e már). Ez a ruha kérdés meg olyan, hogy ennyi erővel a ballagásra sem lehet fekete fehér ünneplőben elmenni. Ez nem így működik. Vona sem lesz büntethető, még Kósa is azt mondta, hogy az ő dolga, hogy hogyan jelenik meg, ezen is az MSZP pörög, mert már nincs min vergődnie.
2010. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 janika1972 ***** válasza:
Akkor ez ilyen macska-egér harc lesz majd örökké,amig meg nem tudnak egyezni.Mindenesetre fegyvert nem adnák a kezükbe az biztos.
2010. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem is akarnak, tényleg nem akarnak bántani senkit. Mindig megálltak csendben, vigyázzban, nem csináltak soha semmi bajt. Most is tényleg csak segítenek. Pont ez az oka annak, hogy csak a nevét oszlatták fel anno :)
2010. máj. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!