Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a lakosság nyomására lemondott egy migránsbarát polgármester?

Figyelt kérdés

[link]


A lakosság jól tette.Jobban nem is lehetett volna tenni, senkinek nem esett bántódása, viszont az üzenet átment.

Az üzenet viszont nem csak a migránsbarát panziósnak és polgármesternek szólt,hanem a többi minránssimogatónak,hogy véletlenül se aludjanak nyugodtan.



Én egy jónak mondott környéken lakom, ha ide akarnának kisebbséget vagy netán migránsokat betelepíteni én is és többen az utcában aláírásgyűjtésbe kezdenénk.

Ha nem használna, akkor lakhatatlanná tenné valaki a betelepítés célobjektumát.

Az ember nem adhatja fel csak úgy az életterét, a lakóhelyét.


2017. szept. 30. 18:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

"A lakosság jól tette"


Peersze, űzzünk csak minden értelmes, jó szándékú embert! Ez tutira jóra fog vezetni. Én a magam részéről nagyon tisztelem azt a polgármestert, látszik rajta, hogy rendes ember. Annak ellenére, hogy tudja mennyire agymosottak aki félnek egy db családtól aki kicsit odajönne pihenni, megérti a közösség félelmét és nem szidalmazza, csak sajnálja őket. Én meg azt sajnálom, hogy itt tartunk.

2017. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Lassan vége a háborúnak Szíriában. Lehet indulni haza ujjá építeni az országot.
2017. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
62%

Szomorú eset, borzalmas, hogy Magyarországon ilyen megtörténhet 2017-ben. Valamiért egyre inkább a 30-as évek Németországára emlékeztet ami itt zajlik.


Érdemes megnézni az Index riportját a témában, összeszorult a gyomrom mialatt néztem.

[link]

(2 normális polgár legalább volt a megkérdezettek között. A roma férfi és a kantáros nadráhos úr.)


Orbán reakciója pedig felháborító és elszomorító egyben, egy normális országban ha ezt mondaná a miniszterelnök, hamar repülne...

2017. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Orbán reakciója pedig felháborító és elszomorító egyben, egy normális országban ha ezt mondaná a miniszterelnök, hamar repülne..."



Ha olyanokat mondana, mint Merkel, akkor egy normális országban nem repülne,hanem kivégeznék.

2017. szept. 30. 20:21
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Helyes, helyes, első, de nem utolsó eset.
2017. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Zápor 3.0 ***** válasza:
100%

"(2 normális polgár legalább volt a megkérdezettek között. A roma férfi és a kantáros nadráhos úr.)"


Beszar*s, de szerintem is a cigány faszi volt a legértelmesebb, bár nyilván őt Soros György lefizette, hogy ezt mondja. :)


"a lakosság nyomására lemondott egy migránsbarát polgármester?"


Ez meg nettó ökörség, senki nem akarta, hogy lemondjon, legalábbis a lakosok nem nagyon.

2017. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A hozzád hasonló hat osztályt végzett vérfertőző csőcselék miatt van ilyen kiváló megítélése Magyarországnak külföldön és kell nekem sokkal többet tennem azért, hogy ne higgyenek aluliskolázott kelet-európainak.


A polgármester azért mondott le, mert egy ilyen banda nem érdemel normális vezetést. Ajánlom figyelmedbe a témában a Délidő című filmet, a hozzáállásodról meg a Lángoló Mississippi ad remek képet.


Sajálom, hogy ilyen emberekkel kell egy országban élnem.

2017. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%

Kis ízelítőt kaphattunk abból, hogy mekkora morális és erkölcsi károkat okoz a 0-24 gyűlöletkeltés és ellenségkép gyártás. Ez vár ránk. Csúnya kimondani, leírni, de Kádár népe lassan el lesz kaparva, akik politikailag nem gyengén megvoltak vezetve több mint 40 évig. Most Orbán népe mire meghal, megint kell vagy 40-50 év... De mi történik azalatt az idő alatt?


Mindenki a politikusokra fogja, hogy Magyarországon minden sz.ar, csak a húgy nem... De kik ültették oda a politikusokat? Ha önző, ostoba polgárok élnek egy országban, akkor önző és ostoba vezetőket kapunk. Nem a politikusok a kontárok, hanem a polgárok.


Egyébként vicces, hogy X nőtől, gyerektől, akik X napig éltek volna a faluban, így féltek az emberek. Ráadásul a nap nagy részében nem is tartózkodtak volna ott, mert vitték volna kirándulni őket mindenfelé...


Gratulálok Őcsény, a Fidesz dísztelepülése címet elnyertétek.

2017. okt. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen sajnos szó szerint ide jutottunk. Olyan szinten szégyenít minket emberileg és erkölcsileg a fidesz réteg, hogy azt már egy intelligens ember ennyire restelli, hogy lemond egy ilyen posztról inkább. Látszik, hogy szinte a sírással küszködik az a polgármester.
2017. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!