Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem féltek a fidesz kétharmadá...

Nem féltek a fidesz kétharmadától?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 22:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
68%
Mi a jó benne?
2010. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
Nem én, ritka bátor ember vagyok. Nem félek semmitől, kivéve a galamboktól és a bohócoktól
2010. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
0%
Nincs miért félnem. Nem voltam sem az előző sem a jelenlegi rendszerben adócsaló, nem szokásom lopni, verekedni. A számláimat kifizetem, stabilnak mondható munkahelyem van. Mitől kéne félnem?
2010. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól félhetsz például, hogy ha megnézed a történelemben, az ilyen korlátlan egyeduralom többnyire borzalmas következményekkel járt. És ezek a te kis nyugalmadat is felkavarhatják.
2010. máj. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
0%

Az fél(jen) akinek vaj van a füle mögött...,nem hiába riogattak a szocik,nekik jó nagy darab vaj van!!:D

Én személy szerint örülök,és bizok benne,hogy az ország pár év múlva már hacsak tyúklépésekben is,de előre fog haladni és emelkedés lesz minden szinten!Nem ami az elmúlt 8 évben,hogy csúsztunk erőteljesen lefele a lineáris görbén...

2010. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
56%
Félni, azt azért nem. De nem örülök neki. 2/3-os többséggel ez áldemokrácia: Orbánék azt csinálnak négy évig, amit csak a kedvük tart ott bent, lévén a kétharmaddal közel (?)teljhatalmuk van.
2010. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Én nagyon félek tőle. De ez természetes. Az emberek félnek a változástól, még akkor is, ha vágynak rá.


Rühellem a Fidesz kommunikációját, és nem tudom elfogadni irányelveik nagy részét sem. Azt is tudom, hogy rengeteg vaj van a fejükön. De azért amikor Fideszes önkormányzatú településeken járok, felébred bennem a remény. Nézzétek meg Füredet, vagy Rogán körzetét! Hát nem semmi!

2010. máj. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
14%
A gyk.hu-n is megalakult a Balliberális Rettegde helyi szervezete :))))
2010. máj. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
34%

Amikor annyira rettegnek egyesek a 2/3-tól, azt rendszerint elfelejtik megemlíteni, hogy az MSZP-SZDSZ koalíciónak volt már egyszer 2/3-a 94 és 98 között. Lett diktatúra? Nem lett.

Ha az MSZP maradt volna 4 évig, akkor lett volna diktatúra.

Aki diktatúrát akar, annak nem kell 2/3. Hitlernek még 50%-a sem volt...

Lenin meg egyenesen szembe ment a rendszerrel, még csak nem is választáson nyert.

Aki diktatúrát akar, az megteszi 2/3 nélkül is, aki meg nem, az 2/3-dal sem.

Nincs félnivalónk a 2/3-tól, ezzel csak az MSZP riogat, de 8 évig náluk volt a kormányzás lehetősége, tehettek volna bőven a 2/3 ellen.

2010. máj. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

én csak azért félek, mert tényleg tejhatalmuk van, bármit megtehetnek gyakorlatilag és ez egy demokráciában nem egészséges. gyakorlatilag bármit mondhat mszp/jobbik/lmp, ha úgy akarja a fidesz figyelembe sem veszi, ergo szinte semmivel sem jobb így, mintha 100%os fidesz parlament lenne...

jó tudom tudnak ők is javaslatokat benyújtani, de mi van akkor ha az lesz, mint régen, hogy alapból elutasít a fidesz minden olyan javaslatot, amit nem ők találtak ki?

2010. máj. 28. 07:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!